Hula Hop skakanka skipper na nogę różowa - Leantoys
Innowacyjna Skakanka Hula Hop Skipper
Skakanka Skipper Hula Hop Na Nogę Różowa z diodami LED to nowoczesna zabawka, która wprowadza świeży wymiar energicznej rozrywki, odpowiedniej zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Produkt składa się z obręczy zakładanej na nogę oraz linki, pozwalającej na przeskakiwanie i wykonywanie trików.
Niezwykłe Właściwości i Zalety
Obręcz skakanki jest lekka i elastyczna, umożliwiając gładkie i sprawne ruchy. Jest idealna zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników. Wyjątkowym elementem Skippera są diody LED, które dodają blasku zabawie. Świecące diody sprawiają, że skakanka staje się bardziej atrakcyjna, szczególnie po zmroku, tworząc niesamowite efekty świetlne.
Rozwój i Aktywność Fizyczna
Skipper to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonały sposób na rozwijanie koordynacji ruchowej, poprawę kondycji fizycznej i zręczności. Skakanie przez linkę wymaga precyzji i refleksu, co pozwala na doskonalenie umiejętności motorycznych i cieszenie się aktywnością fizyczną w kreatywny sposób.
Wszechstronność i Mobilność
Dzięki swojej uniwersalności, Skipper świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Jest łatwy do przenoszenia i idealny na rodzinne wyjazdy, pikniki lub spotkania z przyjaciółmi.
Specyfikacje Techniczne
Skipper jest zasilany trzema bateriami AG13, które są dołączone do zestawu. Jego wymiary to:
- Średnica obręczy: 12,5 cm
- Długość skippera: 66 cm
- Wymiary opakowania: 32 cm x 19,5 cm x 9 cm
Produkt posiada certyfikat CE oraz jest zgodny z normą EN71. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.
EAN: 5905991020394