DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Nasadki - Podręczniki

( ilość produktów: 6 )

Podręczniki - Nasadki : Pomoce logopedyczno - dydaktyczne

Nasadki na ołówek

Nasza księgarnia, w dziale pomoce logopedyczno-dydaktyczne, oferuje nie tylko testy, tablice i książki, ale również wiele pomocy, które w praktyczny sposób mogą pomóc dziecku w rozwiązaniu jego problemów. Jedną z takich pomocy jest nasadka na ołówek. Odpowiednio dobrana nasadka na ołówek może być bardzo pomocna w kształtowaniu prawidłowych nawyków pisania dziecka. Ułatwia ona trzymanie ołówka w odpowiednim miejscu i kącie nadgarstka, co zmniejsza ryzyko wystąpienia bolesnych skurczy. Wszystko to wpływa na poprawę jakości pisania i długości czasu, jaki dziecko może spędzać przed papierem. Nasadki na ołówek są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu łatwo jest dobrać idealny produkt do dłoni dziecka.

 

Nasadki ergonomiczne na ołówek i kredki

Nasadki ergonomiczne na ołówek i kredki to produkt, który może być pomocny w zapewnianiu wygodnego trzymania ołówka lub kredki. Nasadka na ołówek do nauki pisania jest specjalnie zaprojektowana, aby ułatwić dzieciom odpowiednie trzymanie narzędzi w czasie pisania. Dzięki temu prostemu, ale skutecznemu rozwiązaniu dzieci szybciej się uczą, a ich ręce są mniej zmęczone. Nasadki ergonomiczne na ołówek i kredki składają się z miękkich gąbeczek, które są przyjazne dla dłoni, a ponadto są wygodne, miękkie i wytrzymałe.

 

Nasadka na ołówek do nauki pisania

Nasadka na ołówek do nauki pisania to specjalne urządzenie, które ułatwia dzieciom uczenie się prawidłowego trzymania ołówka. Zazwyczaj składa się z gąbeczki i 1 lub 2 elementów przymocowanych do niej, które ułatwiają trzymanie ołówka w odpowiednim miejscu. Nasadka zapobiega zginaniu palców i napięciu nadgarstka, co pozwala dziecku na komfortowe i wygodne pisanie. Ponadto nasadka na ołówek do nauki pisania jest dostępna w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu łatwo jest wybrać odpowiedni produkt dla dłoni dziecka. Bardzo podobnie działają również nasadki na kredki.

Oferujemy mnogość kolorów, dzięki czemu dziecko z chęcią będzie pracowało z tym produktem. Wszelkie nasadki na ołówek do nauki pisania i na kredki to produkty, które sprawdzają się nie tylko w gabinecie logopedy i pedagoga, ale również w przedszkolach oraz w domu. Jeśli jesteś rodzicem, który widzi, że jego dziecko nie radzi sobie do końca z odpowiednim trzymaniem narzędzia do pisania, koniecznie ułatw dziecku naukę poprzez zakup nakładki. Jesteśmy pewni, że dzięki niej dziecko bardzo szybko poprawi swój uchwyt na kredce poprawiając technikę pisania. Nie zapominajmy, że małym dzieciom może być po prostu niewygodnie podczas piania, ze względu na nieodpowiednią grubość kredek. Zadbajmy o komfort naszych dzieci podczas podstawowej edukacji!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7748 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
POLECAM
2024-05-18
Pełen profesjonalizm.
pixel