DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Pinokio - Książki

( ilość produktów: 5 )

Książki - Pinokio : Bajki

Księgarnia Matfel posiada wiele różnych książkowych powieści, w tym luksusową kolekcję opowiadań, których bohaterem jest Pinokio. Pinokio, legendarny chłopiec-marionetka stworzony przez muzyka i stolarza, Geppetta, stał się jednym z najbardziej znanych bohaterów kultury masowej. W zbiorach Matfel znajduje się kilka wydań książek o jego przygodach i dążeniu do stania się prawdziwym chłopcem. Można je kategoryzować zarówno jako szkolną lekturę, bajki i książki dziecięce.

Pinokio jako lektura (cała książka)

Książka Pinokio, której autorem jest Carlo Collodi jest lekturą w szkole podstawowej. W naszej ofercie dostępna jest w kilku wersjach wydawniczych, od nowszych przełożeń po starsze edycje. Dla lepszego utrwalenia lektury warto wybierać warianty ilustrowane całej książki lub też wydania z omówieniem/opracowaniem treści. Ekscytujące przygody Pinokia i jego towarzyszy, przedstawione w formie klasycznej baśni sprawiają, że czytelnik w każdym wieku może mieć spore problemy z oderwaniem się od lektury! Książkowa podróż drewnianej marionetki to alegoryczne przedstawienie życia – w którym spotyka się zarówno dobrych, jak i tych złych ludzi, a od podejmowanych wyborów i decyzji zależą późniejsze losy. Pinokio ukazuje w zajmujący sposób to, jak ważne jest bycie uczciwym i dobrym, a także ile znaczy w życiu rodzina i bliscy przyjaciele. Lektura Pinokia daje czytelnikom wskazówki dotyczące samorozwoju oraz kierowania się prawdziwymi wartościami w życiu.  

Pinokio książka dla dzieci – idealny prezent

Księgarnia Matfel oferuje wydania bajki Pinokio uzupełnione atrakcyjną szatą graficzną. Powieść ta jest doskonałą propozycją dla nieco starszych dzieci, które mogą zrozumieć z lektury nieco więcej niż kilkulatki, które dopiero uczą się czytać. W ich przypadku historię Pinokia warto czytać wspólnie – na przykład przed snem.

Kolorowe wydanie książki dla dzieci Pinokio to estetyczna treść zamknięta w barwnych ilustracjach. Taki wariant lektury może okazać się doskonałym prezentem dla każdego dziecka, a nawet dorosłego kolekcjonera, który ceni ciekawie wydane pozycje literatury.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Firma szybsza niż Struś Pędziwiatr. Spodziewałam się zamówienia w piątek, a dostałam w poniedziałek. Dobrze zapakowane, bez żadnych uszkodzeń. Polecam!
2024-04-22
;-)
pixel