! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 89 ZŁ!
Darmowa dostawa od 89,00 zł

Książki do nauki języka czeskiego

( ilość produktów: 14 )

Nauka języków obcych - Czeski

Książki do nauki języka czeskiego

Lubisz uczyć się nowych rzeczy? Sięgnij po przygotowane przez najlepszych specjalistów książki do nauki czeskiego! To język niezwykle melodyjny i dość prosty do przyswojenia przez Polaków. Staje się przy tym coraz popularniejszy, może więc warto spróbować swoich sił w tym zakresie? Z naszymi książkami i kursami językowymi szybko przekonasz się, że nauka może być i przyjemna, i efektywna!

 

Język czeski - poznaj go bliżej

Język czeski należy do grupy języków zachodniosłowiańskich, z których wywodzi się także język polski. Szacuje się, że jest językiem ojczystym dla ponad 11 milionów ludzi. Jego początki sięgają prawdopodobnie X wieku, jednak w pierwszej połowie XVII wieku został on zdegradowany na rzecz języka niemieckiego. Dopiero od mniej więcej XIX wieku z kolei można mówić o odrodzeniu się języka czeskiego i ponownego ukształtowania jego formy literackiej.

Podstawy gramatyki, jak i słownictwo języka czeskiego pozostają dość zbliżone do tych z języka polskiego. W związku z dość znaczną i długą dominacją języka niemieckiego w wiekach przeszłych nadal spotyka się w czeskim naleciałości językowe.

 

Książki do nauki czeskiego

W Matfel znajdziesz książki do nauki czeskiego. Jeśli chcesz zacząć od prostych, popularnych zwrotów, możesz sięgnąć po wydawnictwa takie, jak rozmówki czeskie (rozmówki polsko-czeskie). Stanowią one przyspieszony i zminiaturyzowany kurs dla każdego, kto wybiera się do Czech w celach turystycznych, ale też można potraktować rozmówki jako formę poznania podstaw i wymowy.

Osobom, które są zdecydowane, by podjąć już konkretne kroki związane z nauką języka czeskiego polecamy natomiast bogaty wybór fachowych opracowań. Jakie książki do nauki czeskiego możesz zamówić w księgarni? Będą to na przykład:

  • słowniki polsko-czeskie i czesko-polskie,
  • podręczniki gramatyki języka czeskiego,
  • ilustrowany słownik czeskiego - idealny dla dzieci i młodzieży.

Wszystkie książki do nauki języka czeskiego są wydaniami aktualnymi, opracowanymi przez tłumaczy i pedagogów z potwierdzonym doświadczeniem zawodowym.

 

Kompletne kursy do nauki języka czeskiego

Nie wiesz, czy wystarczą Ci tylko książki do nauki języka czeskiego? W takim razie może zdecydujesz się na zakup kompletnego, interaktywnego kursu językowego? W takich opracowaniach, poza materiałami książkowymi znajdują się także nagrania lektorskie.

Zaletą takich kursów językowych jest możliwość odsłuchiwania zwrotów i słówek oraz powtarzanie ich wraz z lektorem. Dzięki temu znacznie szybciej oswoisz się z poprawną wymową, akcentowaniem i używaniem konkretnych zwrotów.

Oferowane kursy interaktywne zostały przygotowane z myślą o osobach, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym językiem i potrzebują wsparcia dosłownie od samych podstaw. Książki do nauki języka czeskiego oraz kursy z nagraniami to także świetna metoda powtórki najważniejszych zagadnień, słówek i zasad gramatycznych, jeśli wcześniej miałeś już styczność z językiem i chcesz ponownie zacząć go używać.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8010 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-17
Szybko i rzetelnie
2024-06-16
jak zwykle super
pixel