SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Zeszyty w kratkę 32 kartki

( ilość produktów: 125 )

Artykuły szkolne i papiernicze - kratka 32k : Zeszyty i notatniki

Razem z piórnikiem i plecakiem zeszyty szkolne znajdują się na corocznej liście wrześniowych zakupów dla ucznia. Zachęcają swoją nowością i kolorowymi okładkami. W zależności od tego, w jakim wieku jest dziecko i do której chodzi klasy, będzie potrzebować zeszytów o różnej grubości, inne są też upodobania. A pomimo tego, że zeszyty 32-kartkowe w kratkę mają być w pierwszej kolejności funkcjonalne, to muszą podobać się ich posiadaczowi.

Zeszyty szkolne – liczy się jakość i funkcjonalność

Zeszyty w kratkę 32-kartkowe są niezbędnym elementem wyposażenia ucznia. Poza językiem polskim korzysta się z nich na wszystkich przedmiotach. Wydawałoby się, że pomijając okładkę, każdy zeszyt jest taki sam, ale tak nie jest. Mało tego, niektóre są tak słabej jakości, że uniemożliwiają komfortowe użytkowanie. Winny tego jest papier, a konkretnie jego gramatura. Jeśli jest zbyt cienki, to tusz przebija. O ile w przypadku młodszych dzieci, które piszą ołówkiem, nie ma to dużego znaczenia, o tyle starsze będą mieć trudności. Ponieważ zeszyty szkolne należą do podstawowych narzędzi ucznia, należy skupiać się na tych wysokiej klasy. Najlepsza będzie gramatura papieru 70 g/m2. Chcąc kupić zeszyty trwalsze, najlepiej wybierać te, które posiadają okładki z laminatem. Są nieco droższe niż zwykłe, ale przy tym mniejsze jest prawdopodobieństwo zniszczenia.

Zeszyty w kratkę 32-kartkowe dopasowane do zainteresowań

Podczas wyboru priorytetem jest jakość. Zeszyt musi być przede wszystkim funkcjonalny, ale warto przy tym wziąć pod uwagę wzór i kolory. Zeszyty 32-kartkowe w kratkę to prawdziwa feeria barw. Daje to ogromny wybór i każdy uczeń może stworzyć taki zestaw, jaki będzie mu odpowiadać. Okładkę mogą zdobić abstrakcyjne wzory, zwierzęta, wesołe stworki, pojazdy i wiele innych. Znajdzie się więc coś zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Nie brakuje też zeszytów tematycznych, które zaprojektowano z myślą o korzystaniu z nich na konkretnych przedmiotach. Decydując się na zeszyty, które będą wizualnie podobać się uczniowi, ten chętniej będzie po nie sięgać.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6938 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-02
Wszystko super
2024-03-02
jestem zadowolona
pixel