DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Pomoce edukacyjne do języka angielskiego - klasa 4-6

( ilość produktów: 18 )

Podręczniki - Język Angielski : Podstawowa 4-6

Pomoce edukacyjne do języka angielskiego dla klas 4-6


Pomoce edukacyjne do języka angielskiego w klasach 4-6 na Matfel.pl to szeroka oferta książek, ćwiczeń i materiałów edukacyjnych do nauki języka angielskiego w klasach 4-6 szkoły podstawowej. Wśród naszych produktów znajdziesz zestawy zadań, zeszyty ćwiczeń, słowniki, podręczniki do języka angielskiego, a także gry edukacyjne, karty pracy i inne pomoce dydaktyczne. Wszystkie nasze produkty są doskonałe dla uczniów, którzy chcą uczyć się języka angielskiego w szkole, a także dla rodziców, którzy chcą wspierać swoje dziecko w domu.

Angielski w klasach 4-6 jest ważnym elementem edukacji. Wraz z rozwojem technologii i globalizacji kompetencje językowe stają się coraz ważniejsze, dlatego tak istotne jest, aby uczniowie w wieku szkolnym mieli możliwość ćwiczenia języka angielskiego. W naszej ofercie znajdują się produkty, które wspierają proces uczenia się i oferują wszechstronne narzędzie do nauki języka angielskiego w klasach 4-6.

 

Podręczniki do języka angielskiego dla klas 4-6

Podręczniki angielski klasy 4-6 na Matfel.pl to szeroki wybór podręczników do nauki języka angielskiego dla uczniów w wieku szkolnym. Nasze podręczniki do języka angielskiego są dostosowane do klas 4-6 szkoły podstawowej i są idealne do samodzielnej lub grupowej nauki języka. Nasze podręczniki są wykonane z wysokiej jakości papieru i są wyposażone w nagrania audio, ilustracje, ćwiczenia i inne materiały edukacyjne, które pozwalają uczniom dokładnie i skutecznie uczyć się języka angielskiego.

 

Pomoce edukacyjne do języka angielskiego dla klas 4-6

Pomoce edukacyjne język angielski 4-6 to grupa bardzo wysokiej jakości produktów, które wspomagają proces nauczania języka angielskiego. W naszej ofercie znajdują się zestawy zadań, słowniki, karty pracy, gry edukacyjne i inne produkty, które są doskonałe do samodzielnej lub grupowej nauki języka angielskiego. Jesteśmy przekonani, że pomoce edukacyjne pomogą w efektywnej nauce języka i staną się dużym wsparcie dla osoby uczącej się.

W ofercie naszego sklepu znajdują się także gry wspomagające naukę języka angielskiego, repetytoria, krzyżówki, tablice szkolne i wiele, wiele innych pomocy dydaktycznych, które realnie wspierają proces nauczania. Jeżeli szukają Państwo książek i podręczników, których nie ma w naszej ofercie, prosimy o kontakt. Zrobimy co w naszej mocy, aby rozszerzyć ofertę o kolejne produkty. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu, bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Życzymy udanych zakupów!

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Jak zwykle super :)
2024-07-11
Książki dostarczone w bardzo dobrym stanie i w dobrej cenie, zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jedyny mankament to czas dostarczenia z centrali dpd w Płocku do punktu odbioru w Kutnie . Ponadto informacja o możliwości odbioru dotarła o 15.59, a punkt był otwarty do 16,oo.
pixel