SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Pracy - Książki

( ilość produktów: 17 )

Książki - Pracy : Kodeksy

Kodeks pracy księgarnia internetowa Matfel

Wśród naszych licznych produktów można znaleźć najróżniejsze rozwiązania, takie jak książki dokumentalne i historyczne, powieści i pozycje fikcyjne, poezję, płyty z muzyką oraz płyty z filmami, gry planszowe, podręczniki, aktualne kodeksy z obowiązującym, a w tym przypadku również kodeks pracy książka. Planujesz założyć firmę? A może chcesz być lepszym pracodawcą? Chcesz w końcu zapoznać się ze swoimi prawami? A może jesteś studentem prawa lub pracujesz jako adwokat bądź księgowy? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, bez wątpienia potrzebujesz na swojej półce kodeksu pracy.


Dlaczego warto zaopatrzyć się w kodeks pracy?

Kodeks pracy to kompleksowa pozycja książka zawierająca przepisy dotyczące prawa pracy. Warto zauważyć, że posiadamy również książki objaśniające kodeks pracy. Zawierają one komentarze, objaśnienia i przykłady, które w przystępny i łatwy sposób tłumaczą przepisy aktu prawnego w zakresie prawa pracy. Kodeks pracy książka jest regularnie uaktualniany, a każde nowe wydanie publikacji cieszy się popularnością, ponieważ dla wielu osób prawo pracy stanowi cenne informacje, które muszą znać i dobrze rozumieć z jakiegoś powodu, ponieważ przykładowo pracują jako adwokaci, są studentami prawa, pracują jako księgowi, są pracodawcami, dopiero planują założyć firmę, są pracownikami i chcą być świadomi swoich praw pracowniczych itd.


Co zawiera kodeks pracy książka?

Kodeks pracy prezentuje obecne rozwiązania w zakresie prawa pracy. Pozycje książkowe z omówieniem i komentarzem nierzadko są zaopatrzone również w informację, która uwzględnia najnowsze zmiany i omawia, jakie zmiany pojawią się w nowym roku i jak to wpłynie na pracodawcę czy pracownika (jeśli zmiany te są już zapowiedziane przez rząd). Każdy kodeks zawiera obowiązki pracodawcy, prawa pracownika, informacje na temat czasu pracy, informacje na temat stosunku pracy. Z kolei omówienia są wypełnione szczegółowymi komentarzami do każdego działu kodeksu. Warto zauważyć, że najbardziej skomplikowane zagadnienia omówiono na przykładach. Autorami, wszystkich oferowanych przez nas pozycji książkowych, są praktycy i teoretycy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w stosowaniu przepisów związanych z takimi zagadnieniami jak stosunek pracy, prawa pracownika, obowiązki pracodawcy itd. Jest to bez wątpienia obowiązkowa lektura dla każdego studenta prawa, finansów, ekonomii i każdego specjalisty, który zajmuje się (całościowo lub w pewnym zakresie) prawem pracy.


Kto powinien znać prawo pracy?

Każdy pracodawca, pracownik, a przede wszystkim prawnik czy księgowy powinien znać dobrze przepisy zawarte w kodeksie pracy. W przypadku pracowników i pracodawców - dobrze znać chociaż najważniejsze zasady normujące kodeks. Warto pamiętać o tym, że prawo związane z pracą ma pewne zasadnicze zadanie - chronić każdą osobę znajdującą się na rynku pracy. Kodeks ma za zadanie zabezpieczyć odpowiednio pracowników i pracodawców przed różnymi (nieprzyjemnymi) sytuacjami, które mogą ich spotkać (na przykład oszustwo). Potrzebujesz aktualny kodeks pracy? Księgarnia internetowa Matfel posiada wszystko to, czego potrzebujesz - sprawdź nasze produkty, wybierz najbardziej odpowiedni kodeks dla siebie i złóż zamówienie. Zapraszamy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 5910 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-09
Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Obsługa szybka, kompetentna i rzeczowa. Polecam.
2023-12-09
Super!!!!
pixel