DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Angielski dla liceum i technikum

( ilość produktów: 1242 )

Nauka języków obcych - Liceum, Technikum : Angielski

Angielski dla liceum i technikum – podręczniki do nauki języka na wyższym poziomie

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór podręczników do angielskiego liceum oraz podręczników do angielskiego technikum, które zostały specjalnie opracowane z myślą o potrzebach uczniów na tych etapach edukacji. Wśród dostępnych pozycji znajdują się zarówno książki do angielskiego liceum, jak i książki do angielskiego technikum, które obejmują różne aspekty nauki języka, takie jak gramatyka, słownictwo, czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie.

W naszym asortymencie znajdują się m.in. takie pozycje, jak "English Plus", "Project", "English in Mind", czy "New Horizons", które cieszą się dużym uznaniem wśród nauczycieli i uczniów na poziomie liceum i technikum. Wybierając odpowiedni podręcznik do angielskiego liceum klasa 1 oraz podręcznik do angielskiego 1 technikum, warto zwrócić uwagę na to, aby był on dostosowany do poziomu zaawansowania uczniów oraz spełniał wymagania programowe szkoły.

 

Angielski dla liceum i technikum – nauka gramatyki i słownictwa

Ważnym elementem nauki języka angielskiego w liceum i technikum jest solidne opanowanie gramatyki i słownictwa. W naszej ofercie znajdą Państwo podręczniki do angielskiego liceum oraz podręczniki do angielskiego technikum, które zawierają różnorodne ćwiczenia i zadania, dzięki którym uczniowie będą mogli utrwalić swoją wiedzę i umiejętności.

Książki te oferują praktyczne i przystępne wyjaśnienia zagadnień gramatycznych, a także bogaty zbiór ćwiczeń, które pozwolą uczniom przetestować swoją wiedzę. Warto zwrócić uwagę na takie pozycje, jak "Grammar and Vocabulary for School", "Focus", czy "English Grammar Today", które są uznawane za klasykę wśród podręczników do nauki gramatyki angielskiej.

 

Angielski dla liceum i technikum – rozwijanie umiejętności czytania, słuchania, mówienia i pisania

W nauce języka angielskiego na poziomie liceum i technikum ważne jest również rozwijanie umiejętności czytania, słuchania, mówienia i pisania. W naszej ofercie znajdą Państwo książki do angielskiego liceum oraz książki do angielskiego technikum, które pomogą uczniom doskonalić te umiejętności. Wśród dostępnych pozycji warto zwrócić uwagę na "English File", "Speakout", czy "Language Leader", które opracowane zostały z myślą o kompleksowym przyswajaniu języka angielskiego.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą podręczników do angielskiego liceum oraz podręczników do angielskiego technikum na naszej stronie i życzymy sukcesów w nauce języka angielskiego!

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Ok
2024-07-11
Szybko i sprawnie.polecam
pixel