SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Podręczniki akademickie do filozofii

( ilość produktów: 29 )

Podręczniki - Filozofia : Akademickie

Dostępne w księgarni Matfel.pl akademickie podręczniki do filozofii to niezbędne książki dla studentów uczelni wyższych. Wydawnictwa te są dedykowane nie tylko studentom kierunku Filozofia, ale również wielu innych. Przedmiot ten jest bowiem obowiązkowym elementem planu zajęć na wszystkich kierunkach humanistycznych i społecznych. Nauka filozofii jest zatem niezbędna studentom filologii polskiej i obcych, socjologii, psychologii, kulturoznawstwa oraz innych kierunków. Podręczniki akademickie z tej dziedziny są również obowiązkowe dla studentów prawa, którzy dzięki nim uczą się m.in. umiejętności formułowania sądów czy krytycznego myślenia. Pozycje tego typu przydadzą się także studentom wielu kierunków ścisłych czy politycznych. Książki te mogą także z powodzeniem czytać przyszli maturzyści, którym pomogą w nauce trafnego argumentowania czy wyciągania wniosków, co z pewnością przyda im się na egzaminie dojrzałości.

Ważne zagadnienia filozoficzne podane w przystępny sposób

Dostępne podręczniki dla studentów zawierają kompleksową wiedzę dotyczącą rozmaitych zagadnień filozoficznych, począwszy od starożytności, aż po współczesność. Znajdziesz w nich rozważania klasycznych filozofów, a także odwołania do współczesnej rzeczywistości, która przybliża ważne zagadnienia filozoficzne i w ten sposób zachęca do samodzielnego rozważania.

Podręczniki do filozofii dla studentów

Wśród oferowanych książek znajdziesz wiele pozycji napisanych bardzo przystępnym, klarownym językiem. To sprawia, że stanowią one świetne kompendium wiedzy dla wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami filozoficznymi, które chcą lepiej zrozumieć otaczający świat dzięki wyjaśnieniom różnych nurtów filozoficznych. Umożliwiają one także usytuowanie omawianych zagadnień w historycznym kontekście i ukazują wzajemne relacje między myślami poszczególnych filozofów. Wszystkie książki zaznajamiają czytelnika z interesującymi faktami z życia filozofów różnych epok, a także pochodzeniem filozoficznych pojęć. To sprawia, że nawet najtrudniejsze definicje stają się zrozumiałe.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 5910 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-09
Komiks mógłby być odrobinę lepiej zabezpieczony w paczce..
2023-12-09
Szybko,sprawnie,bezproblemowo.Polecam
pixel