SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Technik bezpieczeństwa i higieny pracy - Podręczniki

( ilość produktów: 14 )

Podręczniki - Technik bezpieczeństwa i higieny pracy : Branża medyczno-społeczna

Technik bezpieczeństwa i higieny pracy – podręczniki, które mogą się przydać

Podręcznik Technik Bezpieczeństwa i Higieny Pracy to pozycja wpisująca się w szereg książek traktujących o szeroko rozumianej higienie pracy i bezpieczeństwu. Książki z tej grupy zawierają szczegółowe opisy zagadnień z tej dziedziny oraz informacje dotyczące przepisów prawnych, wymagań i obowiązków w ramach tego zawodu.

Podręczniki w jasny sposób opisują wszystkie niezbędne do pracy technika bezpieczeństwa i higieny pracy zagadnienia. Zawiera szczegółowe informacje dotyczące wymagań prawnych, wymagań technicznych i organizacyjnych, a także obowiązków technika, np.:

  • ogólne zasady bezpieczeństwa i higieny pracy.

  • Organizacja pracy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

  • Zasady ochrony przed hałasem i wibracjami.

  • Ochrona środowiska pracy.

  • Ochrona przed wypadkami i chorobami zawodowymi.

  • Ochrona przed zagrożeniami z dziedziny elektryczności.

  • Ochrona przed substancjami toksycznymi i promieniowaniem jonizującym.

  • Bezpieczne stosowanie urządzeń i narzędzi.

  • Bezpieczne stosowanie maszyn i urządzeń.

  • Organizacja służb bezpieczeństwa i higieny pracy.

Podręcznik Technik Bezpieczeństwa i Higieny Pracy jest przeznaczony dla osób, które chcą zdobyć zawód technika bezpieczeństwa i higieny pracy. Książka przygotowuje do pracy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, skupiając się na wymaganiach, które należy spełnić, aby móc podjąć taką pracę. Książka jest także przydatna dla osób już zatrudnionych w tej dziedzinie, które chcą podnieść swoje kwalifikacje i wiedzę w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Podręcznik zawiera również informacje na temat przepisów prawnych oraz wymagań i obowiązków związanych z tym zawodem.

 

Technik bezpieczeństwa i higieny pracy książki, które powinieneś znać

W księgarni Matfel zebraliśmy szereg pozycji, które mogą być przydatne w pracy na stanowisku technika bezpieczeństwa i higieny pracy. Są to książki o BHP w różnych branżach, w tym w branży budowlanej czy samochodowej. Oferujemy również liczne teksty i zadania dla osób, które chcą zdać egzamin techniczny. Oferujemy książki o zagrożeniach w środowisku pracy, o wypadkach przy pracy, chorobach zawodowych, przepisach prawnych dotyczących zasad BHP, ergonomicznych warunków pracy i wiele, wiele innych ciekawych pozycji, które z jednej strony są przydatne w pracy, z drugiej, mogą być wartościową lekturą.

Jesteśmy przekonani, że skompletowane przez nas książki dla technika bezpieczeństwa i higieny pracy zapewnią odpowiednią dawkę ciekawych wiadomości, a ich przystępna forma sprawi, że przyswojenie tej wiedzy, będzie przyjemne i szybkie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 5910 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-09
Jestem bardzo zadowolony
2023-12-09
Polecam....
pixel