DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Administracyjne - Książki

( ilość produktów: 7 )

Książki - Administracyjne : Kodeksy

Kodeks administracyjny

W tej kategorii oferujemy aktualnie obowiązujące publikacje takie jak kodeks administracyjny. Prezentujemy najróżniejsze książki, zarówno te, które zawierają ogólne informacje na temat, ponadto zapewniamy także pełny kodeks administracyjny, a także kodeks postępowania administracyjnego ze specjalistycznymi komentarzami, które pozwalają zrozumieć obowiązujące aktualnie prawo. Z kolei taki kodeks postępowania administracyjnego zawiera zbiór aktualnie obowiązujących przepisów, które są odpowiedzialne za regulowanie procedury wydawania różnych decyzji oraz postanowień przez organy administracyjne w sprawach tak zwanych indywidualnych. Wszystkie książki, które oferujemy w tej kategorii, to najnowsze publikacje, co oznacza, że zawierają najnowsze przepisy oraz najnowsze komentarze i informacje sporządzone i podane przez specjalistów w swojej dziedzinie.

 

Co zawiera kodeks postępowania administracyjnego?

Kodeks administracyjny zawiera wiele zróżnicowanych tematów, wśród których można znaleźć działy o administracji publicznej czy administracji rządowej. Kodeks administracyjny zawiera także informacje na temat sądu administracyjnego oraz takich zagadnień jak stan prawny czy postępowanie administracyjne. Ściślej mówiąc taki kodeks zawiera ustawę z zasadami dotyczącymi postępowania przed organami administracji - zarówno publicznej, jak i innymi organami, które powołano w przypadku danej sprawy. Postępowanie tego rodzaju jest wszczynane z urzędu bądź na wniosek jednej ze stron, a sprawy się rozstrzygane co na drodze decyzji administracyjnej.

Nasze artykuły

Takiego rodzaju książki jak kodeks administracyjny z komentarzami specjalistów to znakomite pozycje dla wszystkich tych osób, które z jakiegoś powodu chcą zapoznać się z obecnie obowiązującym polskim prawem administracyjnym. System prawny w Polsce jest bardzo złożony i zawiera ogromną ilość przepisów, które regulują życie obywateli. Po kodeks administracyjny powinno sięgnąć wiele osób. To przede wszystkim niezbędne narzędzie każdego studenta prawa, ale także i osób studiujących administrację. Po kodeks powinni regularnie sięgać prawnicy, ale i każda osoba, która z różnych powodów pragnie, musi lub powinna zapoznać się z obecnie obowiązującym prawem administracyjnym w Polsce. Taki kodeks administracyjny, a także wszelkie publikacje na temat konkretnego działu (same kodeksy, kodeksy z komentarzem, komentarz z objaśnieniami, wzory pism i dokumentów, publikacje o sądach itd.) pozwalają wszystkim zainteresowanym zrozumienie zawiłości obowiązujących zasad. Szczególnie polecamy kodeksy wyposażone w objaśnienia specjalistów, którzy bardzo dokładnie wyjaśniają kolejne zagadnienia, aby każdy mógł zrozumieć to, jak działa i na czym polega polskie prawo administracyjne. Dzięki takim książkom można rozwiązywać wszelkie problemy związane właśnie z prawem administracyjnym. Jeśli musisz bądź chcesz przyjrzeć się bliżej przepisom dotyczącym tego prawa - dobierz odpowiednią publikację, która spełni wszystkie Twoje potrzeby, i zdobądź informacje na dany temat.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Polecam na 100 % błyskawiczna przesyłka
2024-04-22
Szybka wysyłka, towar w idealnym stanie, polecam!
pixel