! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Zeszyty w kratkę 80 kartek

( ilość produktów: 135 )

Artykuły szkolne i papiernicze - kratka 80k : Zeszyty i notatniki

W starszych klasach szkoły podstawowej i w szkole średniej wśród zeszytów przeważają grubsze zeszyty w kratkę. Dają one pewność, że zmieści się w nich materiał z całego roku. W części przypadków taki zeszyt wystarcza na jednym przedmiocie na kilka lat. Takie zeszyty 80-kartkowe w kratkę są więc dobrą inwestycją. Kiedy uczeń będzie przygotowywać się do egzaminu ósmoklasisty lub matury, całą niezbędną wiedzę będzie mieć w jednym miejscu, nie będzie musiał szukać wiadomości w wielu cieńszych zeszytach.

Zeszyty szkolne wysokiej jakości, czyli jakie?

Ponieważ zeszyty w kratkę 80-kartkowe mają posłużyć przez dłuższy czas, należałoby się koncentrować na produktach wysokiej jakości. Plecak szkolny jest miejscem, w którym łatwo o zaginanie rogów kartek, czy plamy na okładce. Jeżeli zeszyt będzie wykonany z papieru o dobrej gramaturze, kartki będą sztywniejsze i mocniejsze. W zeszycie będzie się dobrze pisać, a tusz lub atrament nie będą przebijać na kolejne strony. Równie ważna jest okładka, bo to właśnie ona pierwsza ulegnie uszkodzeniu w plecaku. Najlepiej, by była laminowana – w większości przypadków zabrudzenie można łatwo wtedy usunąć. Warte uwagi są zeszyty szkolne w twardej okładce. Są co prawda nieco cięższe od zwykłych, ale jeśli mają być używane długo, to taka okładka sprawdzi się znacznie lepiej.

Jakie zeszyty 80-kartkowe w kratkę kupisz u nas?

Tworząc ofertę, włączamy do niej produkty, które usatysfakcjonują kupujących. Z tego względu wszystkie dostępne zeszyty w kratkę 80-kartkowe cechują się dobrą gramaturą. Jednocześnie pamiętamy, że każdy ma inny gust, toteż zeszyty różnią się między sobą pod względem wizualnym i samej konstrukcji. Są zeszyty w miękkiej i twardej okładce, ale są też wygodne w użytkowaniu kołozeszyty. Mogą być w formacie A6, A5 albo A4. Okładki mogą być utrzymane w neutralnych kolorach lub przyciągać energetycznymi wzorami. Wśród naszych zeszytów są także takie, które powstały z myślą o używaniu ich na poszczególnych przedmiotach. Można więc z łatwością wybrać zeszyt lub zestaw zeszytów odpowiadający potrzebom i zainteresowaniom ucznia.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7841 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Wysyłka jeszcze przed terminem (zamówione egzemplarze przed premierą), wszystko sprawnie
2024-05-27
Wszystko zgodne z opisem, szybka wysyłka
pixel