DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Branża górnicza - Podręczniki

( ilość produktów: 5 )

Podręczniki - Branża górnicza : Do nauki zawodu

Książki o górnictwie

Górnictwo to wciąż jeden z filarów naszej gospodarki. Interesujesz się branżą górniczą i wiążesz z nią przyszłość? W tej kategorii znajdziesz wiele przydatnych pomocy edukacyjnych. Asortyment produktowy naszej bogato zaopatrzonej księgarni internetowej Matfel.pl tworzą m.in. nowoczesne książki o górnictwie opracowane przez ekspertów z ogromnym doświadczeniem w tej tematyce.


Nowoczesne książki o górnictwie - poznaj nasz bogaty asortyment wydawniczy

Jakie książki o górnictwie są na liście sprzedażowych hitów? Wielu Klientów kupuje Angielsko-polski słownik geologiczno-górniczy - praca zbiorowa (Wydawnictwo Naukowe PWN). Znajdziesz w nim szczegółowe objaśnienia ponad 17 000 terminów angielskich z zakresu geologii i dziedzin pokrewnych oraz przydatne terminy z geodezji, miernictwa, geodezji.

Inna propozycja to podręcznik Górnictwo T.1 - Jerzy Honysz (ŚLĄSK), który wyjaśnia podstawowe procesy przeróbki kopalin użytecznych, dane z mechaniki górotworu, używane obudowy górnicze oraz sposoby urabiania skał i nie tylko. Znajdziesz tu informacje na temat eksploatacji w warunkach zagrożeń. To znakomite źródło wiedzy dla studentów kierunku górnictwo i geologia. Ostatnia popularna książka to Mechanika gazów - Grabarczyk Czesław (WNT) polecana studentom i inżynierom zajmującym się projektowaniem i eksploatacją przemysłowych instalacji gazowych. W zrozumiały sposób wyjaśnia czytelnikowi podstawowe prawa i metody obliczania ustalonych jednowymiarowych przepływów gazów.


Książki o górnictwie cenionych wydawnictw

Współpracujemy z oficynami wydawniczymi, które stawiają pierwsze kroki w branży, jak również funkcjonują na rynku od wielu lat, cieszą się zaufaniem kolejnych pokoleń czytelników. Przeglądając asortyment naszej księgarni wysyłkowej, znajdziesz merytoryczne książki o górnictwie wydane m.in. przez: ELIPSA Dom Wydawniczy, WNT, WSiP, Wydawnictwo Naukowe PWN, ŚLĄSK. Sprawdź, jakie tytuły są obecnie przecenione!


Zamów tanie książki o górnictwie w księgarni internetowej Matfel.pl

Jeśli lubisz korzystać z okazji cenowych, nie czekaj i zamów tanie książki o górnictwie w naszej księgarni online Matfel.pl. Złóż wygodne zamówienie bez wychodzenia z domu i skorzystaj z szybkiej oraz bezproblemowej wysyłki. Klienci z Krakowa mogą odebrać opłacone publikacje o górnictwie zupełnie za darmo, odwiedzając punkt odbioru stacjonarnego. Zachęcamy serdecznie do zakupów wszystkie osoby zainteresowane branżą górniczą i nie tylko.