DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Rozmówki szwedzkie

( ilość produktów: 18 )

Nauka języków obcych - Rozmówki : Szwedzki

Osobom wybierającym się na urlop do Szwecji internetowa księgarnia matfel.pl poleca rozmówki szwedzkie. Znajdziesz w tym miejscu kilkanaście pozycji stworzonych z myślą o opanowaniu podstawowych konwersacji przydatnych w podróży oraz większe opracowania, które mogą zainteresować osoby już uczące się języka szwedzkiego, ze słownikiem, objaśnieniem zasad gramatyki i poprawnej wymowy.

Kieszonkowe rozmówki szwedzkie dla turystów

Odwiedzając naszych północnych sąsiadów, warto zapoznać się przynajmniej z kilkoma podstawowymi zwrotami umożliwiającymi nawiązanie bezpośredniej konwersacji na ulicy, w sklepie, taksówce, na dworcu, promie, lotnisku lub w hotelu. Rozmówki szwedzkie są idealnym wyborem dla osób podróżujących w celach turystycznych lub zawodowych, a także tych, którzy wyjeżdżają do Szwecji w poszukiwaniu pracy lub odwiedzają mieszkających tam znajomych, przyjaciół lub krewnych. W ofercie księgarni znajdziesz rozmówki po szwedzku w formie kieszonkowej, dla dzieci i dorosłych, a także większe wydania przeznaczone do nauki języka w szkole lub zaciszu własnego domu.

Branżowe rozmówki w języku szwedzkim

Jeśli Szwecję odwiedzasz ze względów zawodowych i chcesz nauczyć się przynajmniej kilku podstawowych zwrotów, które mogą przydać się w nowym miejscu pracy lub ułatwią znalezienie zatrudnienia, sięgnij po branżowe rozmówki szwedzkie. Oferujemy różnorodne opracowania dedykowane osobom poszukującym pracy w wielu zawodach, dzięki którym uzgodnienie warunków zatrudnienia, znalezienie lokum lub założenie bankowego konta w szwedzkim banku nie sprawi Ci większych trudności. W księgarni znajdziesz także inne książki do nauki szwedzkiego oraz różnego rodzaju słowniki, w tym słowniki powszechne, ilustrowane i branżowe.

Przygotuj się na wyjazd do Szwecji, już dzisiaj zamawiając książkę z przykładowymi konwersacjami, jakie mogą przydać się w podróży. Zamów rozmówki szwedzkie w interesującej Cię formie, o pożądanej tematyce i w akceptowalnym przez siebie formacie wydania papierowego. Zachęcamy również do zakupu słownika i podręcznika do nauki języka szwedzkiego z ćwiczeniami.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7387 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-18
Produkt dostarczony w stanie nienaruszonym, dostawa szybka.
2024-04-17
Źle zabezpieczona przesyłka. Te tekturowe koperty są tragiczne, w ogóle nie nadają się wysyłania komiksów w twardej oprawie.
pixel