DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Podstawy przedsiębiorczości dla szkoły zawodowej

( ilość produktów: 2 )

Podręczniki - Podstawy przedsiębiorczości : Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Podstawy przedsiębiorczości dla szkół zawodowych

Podstawy przedsiębiorczości podręcznik to bardzo przydatny podręcznik dla uczniów szkół zawodowych. Zawiera on doskonale wyselekcjonowany materiał, szereg praktycznych porad i wskazówek, dzięki którym uczniowie szkół zawodowych będą mogli zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do prowadzenia własnego biznesu. Autorzy podręcznika skupili się na omówieniu podstawowych zagadnień związanych z przedsiębiorczością, jak na przykład tworzeniu i prowadzeniu firmy, kreowaniu marki, pozyskiwaniu funduszy czy budowanie sieci kontaktów.

Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych jest niezbędnym narzędziem dla uczniów szkół zawodowych, którzy chcą zdobyć wiedzę na temat przedsiębiorczości oraz wyposażyć się w umiejętności potrzebne do prowadzenia własnego biznesu. Poza poradami dotyczącymi tworzenia i prowadzenia firmy, książka zawiera również przykłady realizacji projektów przedsiębiorczych oraz wskazówki dotyczące budowania sieci kontaktów. Autorzy podręcznika stawiają na praktyczne podejście do zagadnień związanych z przedsiębiorczością, przygotowując uczniów do prowadzenia własnego biznesu.

Podstawy przedsiębiorczości szkoła zawodowa podręczniki to podręcznik dla szkół zawodowych, który pomaga uczniom zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do prowadzenia własnego biznesu. Podręcznik w przystępny sposób opisuje podstawowe zagadnienia związane z przedsiębiorczością, w tym tworzenie i prowadzenie firmy, obowiązujące przepisy prawne, pozyskiwanie funduszy, budowanie sieci kontaktów oraz kreowanie marki. Autorzy podręcznika opierają się na swoim bogatym doświadczeniu zawodowym i podzielili swoją wiedzę z uczniami szkół zawodowych w przystępny sposób.

Jest to kompleksowe narzędzie edukacyjne dla uczniów szkół zawodowych, które pomaga im w rozwijaniu kompetencji przedsiębiorczych. Uczniowie dostaną wskazówki dotyczące tworzenia i prowadzenia firmy, obowiązujących przepisach prawnych oraz pozyskiwaniu funduszy. Dowiedzą się także, w jaki sposób kreować markę oraz budować sieć kontaktów. Dodatkowo autorzy podręcznika przygotowali przykłady realizacji projektów przedsiębiorczych, które są świetnym narzędziem edukacyjnym dla uczniów szkół zawodowych.

 

Uczniowie szkół zawodowych – przedsiębiorcy jutra

Podstawy przedsiębiorczości dla szkół zawodowych to podręczniki, które pomagają uczniom szkół zawodowych w rozwijaniu kompetencji przedsiębiorczych. Autorzy podręcznika skupili się na omówieniu podstawowych zagadnień związanych z przedsiębiorczością, zapewniając uczniom szkół zawodowych wszystko, czego potrzebują, aby rozpocząć własny biznes. Dzięki praktycznym wskazówkom, które zawarte są w podręczniku, uczniowie szkół zawodowych będą w stanie wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, aby stać się przedsiębiorcami jutra.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7744 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Szybka dostawa. Towar nienaruszony. Wszystko ok.
2024-05-18
doskonała cena i szybka dostawa...
pixel