SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Technik obsługi turystycznej - Podręczniki

( ilość produktów: 38 )

Podręczniki - Technik obsługi turystycznej : Branża turystyczno-hotelarska

Podręczniki do nauki zawodu technik obsługi turystycznej

Technik obsługi turystycznej to zawód, który wymaga odpowiednich kwalifikacji, a przede wszystkim sporej ilości wiedzy teoretycznej i praktycznej. W naszej księgarni oferujemy liczne podręczniki do nauki zawodu technik obsługi turystycznej. Sklep Matfel zapewnia szeroki asortyment pozycji dla kandydatów na techników obsługi turystycznej. Z oferty sklepu można skorzystać zarówno studentów kształcących się na kierunku zawodowym, jak i osób dorosłych, które chcą poszerzyć swoje kompetencje i uzyskać odpowiednie uprawnienia do wykonywania wybranego zawodu.

 

Technik obsługi turystycznej podręczniki

W ofercie sklepu Matfel znajdują się wyłącznie podręczniki najwyższej jakości, które są przygotowywane zgodnie z aktualnymi wymaganiami branży turystycznej. Książki zawierają wszystkie informacje i wytyczne niezbędne do uzyskania tytułu technika obsługi turystycznej. Podręczniki zawierają zarówno teorię, jak i praktyczne ćwiczenia, które pomagają w nauce i sprawdzają, czy kandydat posiada odpowiednie umiejętności do wykonywania tego zawodu.

 

Technik obsługi turystycznej książki

Sklep Matfel oferuje szeroki wybór książek przeznaczonych do nauki zawodu technika obsługi turystycznej. Wszystkie z nich zostały przygotowane przez wykwalifikowanych specjalistów z branży turystycznej, którzy wiedzą, jakie wymagania stawia się kandydatom na techników obsługi turystycznej. Książki zawierają zarówno informacje teoretyczne, jak i praktyczne ćwiczenia, dzięki czemu ich treść jest przystępna dla wszystkich czytelników.

 

Podręczniki do nauki zawodu technik obsługi turystycznej

Podręczniki do nauki zawodu technik obsługi turystycznej w sklepie Matfel są wyłącznie wysokiej jakości pozycje książkowe. Każda z nich została przygotowana zgodnie z aktualnymi wymaganiami branży turystycznej. Książki zawierają szczegółowe informacje na temat wszelkich obowiązków technika obsługi turystycznej, a także wskazówki i przykłady, które pomagają w nauce i sprawdzają, czy kandydat posiada odpowiednie umiejętności do wykonywania tego zawodu.

 

Podręczniki obsługa turystyczna – wybieraj spośród najlepszych pozycji

Podręczniki obsługa turystyczna to książki niezwykle pomocne podczas edukacji w tym kierunku. Zadbaliśmy o to, aby zgromadzone przez nas książki były faktyczną pomocą dla każdego, kto chce poszerzyć swoją wiedzę. Wiemy także, jak ważny jest ogólny ogląd na tę dziedzinę, dlatego w Matfel znajdziesz wiele książek, które mogą być przydatne. Dzieki naszym książkom przyswoisz m.in. podstawy, ale też zagadnienia bardziej szczegółowe, a dzięki rzetelnie opracowanym testom, przygotujesz się do egzaminów. Mamy także książki dotyczące hotelarstwa, przygotowywania imprez i usług turystycznych, obsługi turystycznej i wielu, wielu innych. Życzymy miłej i owocnej lektury!

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 6821 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-20
Dobry kontakt, szybka wysyłka. Produkty spełniają moje oczekiwania. Polecam!!!
2024-02-19
Szybka, sprawna i bezproblemowa obsługa. Nie mam zastrzeżeń.
pixel