! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do 2 klasy szkoły podstawowej

( ilość produktów: 185 )

Podręczniki - Klasa 2 : Szkoła podstawowa

Każdy uczeń powinien mieć swój zestaw podręczników. To jego podstawowe narzędzia podczas pracy na lekcjach. Mają one szczególne znaczenie w przypadku młodszych dzieci, które w większości zadania rozwiązują w książkach, a nie w zeszycie.

Podręczniki do 2 klasy – dostosowane do potrzeb dziecka

Podręczniki do 2 klasy szkoły podstawowej zawierają mnóstwo obrazków i naklejek, które nie tylko poszerzają umiejętności ucznia, ale także zachęcają do pracy. W sprzedaży dostępne są podręczniki szkolne do 2 klasy kilku znanych wydawnictw, które w większości dzielą je na mniejsze części. Dzięki temu dziecko nie musi każdego dnia nosić do szkoły przeładowanego plecaka i nie obciąża swojego kręgosłupa.

Nauka może być przyjemniejsza

Dzieci z drugiej klasy powinny postrzegać naukę jako coś przyjemnego, a jednocześnie mają zdobyć podstawy niezbędne do nauki na wyższych poziomach edukacji. Z tego względu podręczniki do 2 klasy podstawówki warto uzupełnić również o inne książki. Wiele jest tytułów zawierających zadania na poziomie 2 klasy, kartkówki, zagadki i zabawy. W ten sposób można uprzyjemnić naukę, a przy tym sprawić, by materiał przerabiany w szkole był prostszy. Chcemy, by nasi Klienci mieli dostęp do propozycji, które będą w pełni wspierać naukę dzieci. Dlatego też w naszej ofercie są nie tylko podręczniki do szkoły podstawowej, ale także proste dyktanda, ćwiczenia z tabliczki mnożenia sprawiającej trudności wielu dzieciom, łamigłówki i podstawy ortografii. Zadbaliśmy, aby w naszej ofercie znalazły się książki wartościowe pod względem merytorycznym a równocześnie atrakcyjne i zachęcające dla dziecka.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7841 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Super
2024-05-27
Konik bardzo brzydko i niestarannie opakowany, karton rozerwany, napchany byle czym, wystawał kij od konika, wygląd paczki niechlujny, na szczęście nie było uszkodzeń, a poza tym wszystko było ok,
pixel