SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Rozmówki duńskie

( ilość produktów: 4 )

Nauka języków obcych - Rozmówki : Duński

Podróż do najmniejszego z krajów skandynawskich może być dużo przyjemniejsza, jeśli przed wyjazdem zaopatrzysz się w rozmówki duńskie. Znajdziesz w tym miejscu wiele kieszonkowych wydań prostych konwersacji w języku duńskim, z których można skorzystać przy różnych okazjach - gdy robisz zakupy, szukasz noclegu, zamawiasz taksówkę, wynajmujesz samochód lub odwiedzasz lekarza.

Przydatne rozmówki duńskie dla turystów

Nawet jeśli nie znasz języka duńskiego, odwiedzając ten kraj, wciąż możesz dość łatwo porozumieć się z jego mieszkańcami. Rozmówki po duńsku zawierają dziesiątki typowych konwersacji, z których można skorzystać podczas turystycznego wyjazdu, przy załatwianiu pracy, podczas zakupów i poszukiwaniu noclegu. Za sprawą niewielkiego formatu rozmówki duńskie można mieć zawsze pod ręką, nosząc je w plecaku lub torebce, ewentualnie w tylnej kieszeni spodni. To doskonałe dopełnienie elektronicznego translatora i aplikacji językowych zainstalowanych w smartfonie. Analogowa forma rozmówek pozwala korzystać z nich niezależnie od smartfona.

Podstawy języka duńskiego w formie rozmówek dla początkujących

Jeżeli wybierasz się do Danii w celach turystycznych, biznesowych, na zakupy lub za pracą, nasze książki do nauki duńskiego z pewnością mogą Cię zainteresować. To stworzone w przemyślany sposób publikacje zawierające przystępną wiedzę dla każdego, kto chce nauczyć się podstawowych zwrotów w języku duńskim i zyskać możliwość porozumienia się w tym języku w sytuacji awaryjnej. Rozmówki duńskie mogą przydać się również wtedy, gdy wybierasz się na Wyspy Owcze, podróżujesz do Islandii, Grenlandii lub niemieckiego Szlezwiku, gdzie część mieszkańców swobodnie posługuje się duńskim.

Przed wyjazdem do Danii naucz się kilku prostych słów i zwrotów, jakie mogą przydać się w życiu codziennym. Sięgnij po rozmówki duńskie zawierające typowe konwersacje wraz z tłumaczeniem, nauką wymowy, zwięzłym słowniczkiem i zarysem objaśniającym podstawy gramatyki. W ofercie księgarni matfel.pl znajdziesz również słowniki i inne publikacje w języku duńskim. Zamawiaj w super cenach!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6927 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-01
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Jedyne czego można się "przeczepić" to opakowanie które deszcz rozmoczył. Na szczęście książka jest w stanie nieuszkodzonym.
2024-03-01
Szybka dostawa, fajny produkt Polecam
pixel