! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Gry i zabawy - Książki

( ilość produktów: 17 )

Książki - Gry i zabawy : Poradniki

Gry i zabawy - książki

Czy Twoje dziecko spędza stanowczo za dużo czasu przed komputerem, telewizorem lub ekranem telefonu? Chcesz zapewnić mu atrakcyjną formę spędzania wolnego czasu w inny sposób? W takim razie koniecznie sprawdź naszą ofertę! W kategorii książki - gry i zabawy dla dzieci dostępne są poradniki dotyczące różnych możliwości podejmowania rekreacji w domu i na świeżym powietrzu. Oferowane pozycje książkowe pozwalają przywołać we wspomnieniach rodziców czy dziadków zabawy oraz gry rówieśnicze, które do tej pory mają ogromny potencjał i mogą przypaść do gustu także młodszemu pokoleniu.

 

Książka - gry i zabawy w domu

Książka na temat gier i zabaw domowych powinna znaleźć się w każdej biblioteczce rodziców, bez względu na wiek ich dzieci. Takie tytuły to prawdziwa skarbnica pomysłów na to, by ciekawie spędzić sobotnie popołudnie, zarówno samodzielnie, jak i w rodzinnym gronie.

Jak się okazuje, nie trzeba wydawać fortuny na skomplikowane gry planszowe czy karciane, których złożoność może zniechęcić malucha już na starcie. Czasami wystarczą zaledwie kartki papieru i długopisy, by wspólnie bawić się w różne gry interakcyjne - takie jak kalambury, znane pewnie większości dorosłych "państwa-miasta" czy nawet strategiczne przejmowanie narysowanych na kartce terytoriów przeciwnika. W oferowanych przez nas książkach gry i zabawy w domu opisywane są szczegółowo, a jednocześnie na tyle przystępnie, by można było rozpocząć rozgrywkę możliwie jak najszybciej.

Wśród książek związanych z grami i zabawami do realizacji w domu znajdują się także świetne poradniki dla młodych szachistów. Ta szlachetna gra niesie ze sobą nie tylko element rekreacyjny - pozwala też rozwijać logiczne myślenie, uczy cierpliwości i może w przyszłości stać się prawdziwą pasją dziecka.

 

Gry i zabawy ruchowe - książka dla aktywnych

Książka o grach i zabawach ruchowych będzie doskonałym poradnikiem dla rodziców, których dzieci są wyjątkowo aktywne i lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. W takim przypadku można sięgać po tytułu prezentujące szereg pomysłów na aktywną zabawę o każdej porze roku.

Książka o grach i zabawach dla dzieci może okazać się także ciekawym tytułem dla osób dorosłych. W wielu opracowaniach znajdą oni nie tylko wspomniane już gry znane ze swojego dzieciństwa, ale też przykłady zabaw bardziej współczesnych, w których mogą aktywnie uczestniczyć wraz z dziećmi.

Do gier i zabaw ruchowych, o których traktują poradniki książkowe dostępne w naszej ofercie należy na przykład skakanie w gumę, zabawy z hula-hop lub gra w dwa ognie. Dawniej takie formy rekreacji można było śmiało określić zabawami podwórkowymi. Niestety w obecnych czasach na przydomowych podwórkach dzieci bywa coraz mniej, a przez to pamięć o takich rozrywkach również się zaciera.

Książka opisująca gry i zabawy ruchowe czy też na świeżym powietrzu może okazać się także ciekawym wsparciem dydaktycznym dla nauczycieli i opiekunów szukających nowych pomysłów na organizację czasu wolnego swoim podopiecznym.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7842 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-27
Konik bardzo brzydko i niestarannie opakowany, karton rozerwany, napchany byle czym, wystawał kij od konika, wygląd paczki niechlujny, na szczęście nie było uszkodzeń, a poza tym wszystko było ok,
2024-05-27
Wszystko zgodne z opisem, szybka wysyłka
pixel