DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Dyktanda i ortografia - Podręczniki

( ilość produktów: 126 )

Podręczniki - Dyktanda i ortografia : Podstawowa 0-3

Książka do ortografii

Na stronie Matfel.pl prezentujemy szeroki wybór książek do nauki ortografii dla dzieci z najmłodszych klas. Książki do ortografii są doskonałym uzupełnieniem materiału szkolnego i pomogą w przygotowaniu do egzaminów, a także w nauce samodzielnej ortografii. Wśród oferowanych propozycji znajdują się między innymi: „Ortografia na wesoło. Ćwiczenia dla klas 0-3”, „Ćwiczenia ortograficzne. Klasa 1”, „Ćwiczenia ortograficzne. Klasa 2” oraz „Ćwiczenia ortograficzne. Klasa 3” i wiele, wiele innych!

 

Dyktando klasa 3 – wartościowe pozycje dla najmłodszych

Nasza oferta obejmuje dyktanda przeznaczone dla uczniów klas 3. Dyktanda klasa 3 są starannie opracowanymi publikacjami edukacyjnymi, których celem jest nauka poprawnej pisowni, a także rozwijanie umiejętności czytania ze zrozumieniem. Książki z dyktandami zawierają zazwyczaj zbiory zadań związanych z ortografią i interpunkcją oraz testy sprawdzające wiedzę uczniów.

 

Dyktando klasa 2

Dla uczniów klas drugich przygotowaliśmy w naszej ofercie dyktanda klasa 2. Publikacje edukacyjne są doskonałym uzupełnieniem materiału szkolnego i pomocne w rozwijaniu umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz poprawnego pisania. Są to dyktanda dla uczniów, dla których pojęcie ortografii może być jeszcze bardzo trudne. Zatem, dobrze dobrane materiały będą naprawdę ważne w ich odpowiedniej edukacji!

 

Dyktando klasa 1

Dla najmłodszych uczniów przygotowaliśmy szeroki wybór dyktand. Dyktando klasa 1 to starannie opracowane publikacja przygotowana specjalnie dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pisaniem. Jest to bardzo ważna pozycja, gdyż dopiero wprowadza maluchy w świat pisania, zasad ortografii i interpunkcji. Wiemy, jak bardzo ważne są te pierwsze zmagania, dlatego kompletujemy nasze książki w taki sposób, aby były jak najbardziej pomocne i przyjazne dla dzieci.

 

Ortografia na wesoło książka

Jedną z naszych propozycji jest także książka do nauki ortografii - „Ortografia na wesoło. Ćwiczenia dla klas 0-3”. Książka zawiera zbiór zadań związanych z ortografią i interpunkcją oraz testy sprawdzające wiedzę uczniów. Każde ćwiczenie jest wzbogacone o kolorowe ilustracje i ciekawe historyjki, dzięki czemu nauka jest bardziej przyjemna, a dzieci zaciekawione. Na końcu książki znajdują się karty pracy, które pozwalają na samodzielną pracę oraz kolorowanki do wydrukowania.

W tej kategorii oferujemy również szereg książek wspomagających ćwiczenia z głosek, ćwiczenia pomagające w dysgrafii, kalendarze ortograficzne na poprawę humoru, zadania z poprawnego pisania, skrobaczki gramatyczno-ortograficzne, ortografii i całe mnóstwo literatury dla dzieci, kolorowej, przyjemnej, z barwnymi postaciami – dzięki temu każde dziecko bardzo chętnie będzie sięgało po takie pomoce, wzbogacając swój język i efektywnie ucząc się zasad pisowni i ortografii. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7389 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-18
Szybko i bezproblemowo, wszystko zgodne z opisem. Polecam sklep
2024-04-17
sprawnie i szybko , polecam : )
pixel