SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki akademickie do turystyki i hotelarstwa

( ilość produktów: 11 )

Podręczniki - Hotelarstwo i gastronomia : Akademickie

Hotelarstwo podręcznik i nie tylko - nasze produkty.

Nasza księgarnia Matfel posiada w sprzedaży wiele zróżnicowanych produktów. Z pewnością znajdziesz tutaj coś, czego szukasz. Oferujemy między innymi książki - zarówno beletrystykę, jak i historie oparte na faktach, a także podręczniki szkolne i branżowe. Wśród naszego asortymentu można znaleźć na przykład hotelarstwo podręcznik. Ponadto zapewniamy wysokiej jakości artykuły papiernicze (ołówki, długopisy, linijki), płyty CD z muzyką czy płyty DVD z filmami i serialami, zabawki dla dzieci, a nawet przebrania karnawałowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami. W razie pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu.


Hotelarstwo książki dla uczniów i studentów

W tej kategorii wśród naszego bogatego asortymentu można znaleźć między innymi takie rozwiązania jak hotelarstwo podręcznik. To znakomite książki przeznaczone głównie dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów takich kierunków jak turystyka i rekreacja, którzy swoją przyszłość wiążą właśnie z pracą w hotelu - bez względu na to, czy planują zostać w Polsce czy pragną wyjechać za granicę. W sprzedaży posiadamy nie tylko hotelarstwo podręcznik, ale i zeszyty z ćwiczeniami do przedmiotów zawodowych. Hotelarstwo książki są przeznaczone przede wszystkim dla osób, które dopiero się uczą, by w przyszłości móc znaleźć pracę w pięciogwiazdkowym hotelu, ale służą również jako znakomite źródło wiedzy dla specjalistów, którzy chcą uzupełnić wiedzę, bądź się czegoś więcej dowiedzieć. Ponadto tego rodzaju książki sprawdzą się znakomicie w przypadku dorosłych osób, które chcą zmienić branżę.


Hotelarstwo książki - najlepsi autorzy

Każdy hotelarstwo podręcznik, jak i hotelarstwo książki umożliwiają realizację wymagań, które zamieszczono w podstawie programowej do technikum lub na studia. Ponadto tego rodzaju publikacje stanowią świetne i rzetelne źródło wiedzy. Wszystko oferowane przez nas hotelarstwo książki zostały napisane przez specjalistów, którzy znakomicie znają się na swojej dziedzinie. Niezależnie od tego jakich informacji na temat hotelarstwa szukasz - na pewno znajdziesz w podręcznikach wszystkie niezbędne dane. Dzięki najwyższej jakości podręcznikom do technikum oraz książkom naukowym na studia i nie tylko - można zdobyć cenną wiedzę, która jest niezbędna do podjęcia pracy w różnego rodzaju hoteli. Nasze książki znakomicie przygotowują również do zdania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje po ukończeniu technikum.


Hotelarstwo podręcznik - dla kogo?

Podręczniki i inne książki z szeroką wiedzą na temat hotelarstwa to publikacje przeznaczone dla każdej osoby, która jest zainteresowana hotelarstwem. Posiadamy podręczniki do technikum, a także książki, które przydają dla studentów na kierunku turystyka. Po tego typu tytuły mogą sięgać również inne osoby, które są zainteresowane hotelarstwem i turystyką. Co ważne, takie książki to także znakomite źródło wiedzy dla tych osób, które chcą się przekwalifikować i marzą, aby rozpocząć pracę w hotelu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6928 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-02
jestem zadowolona
2024-03-01
Szybka dostawa, fajny produkt Polecam
pixel