DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Poradniki informatyczne

( ilość produktów: 22 )

Książki - Informatyczne : Poradniki

Poradniki informatyczne

Informatyka to dziedzina naukowa, która obecnie rozwija się najprężniej. Składa się ona z wielu elementów, które są niezwykle ważna dla rozwoju technologii. Dziedzina ta porusza wiele zróżnicowanych zagadnień, takich jak programowanie, C++, Python, JavaScript, systemy operacyjne, programy komputerowe, algorytmy, grafika komputerowa, bazy danych, bezpieczeństwo w sieci i wiele, wiele innych. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś na temat programowania, tworzenia projektów w najpopularniejszych programach graficznych czy obsługi jakichś programów - zapoznaj się z naszym asortymentem. Oferujemy poradniki informatyczne na najróżniejsze tematy, wśród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie lub dla swoich bliskich.


Poradniki informatyczne dla początkujących

W tej kategorii znajdziesz wiele książek na różnych temat i dla różnych osób. Z tego powodu, iż informatyka staje się rozwija i jest coraz popularniejsza wśród przeciętnego mieszkańca Polski - na rynku wydawniczym pojawia się coraz większych specjalistycznych książek o tej dziedzinie. Poruszane są w nich zagadnienia, takie jak programowanie, administracja sieciowa, bazy danych, sztuczna inteligencja, bezpieczeństwo itd. Wśród naszego bogatego asortymentu można znaleźć między innymi poradniki informatyczne dla osób początkujących. Posiadamy zarówno książki dla osób starszych, które chciałyby zacząć korzystać świadomie i bezpiecznie z komputera. Ponadto mamy również poradniki dla najmłodszych, także i na takie tematy jak programowanie. Nasze poradniki informatyczne są skierowane również dla studentów studiów informatycznych oraz specjalistów, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i swoje umiejętności. Ponadto zapewniamy także książki dla amatorów, którzy pragną zapoznać się z różnymi kwestiami związanymi z informatyką.

Dlaczego warto czytać poradniki informatyczne?

Poradniki informatyczne wbrew pozorom nie są napisane niezrozumiałym i trudnym językiem. Publikacje są opisane w przejrzysty sposób, zwłaszcza dla dzieci i początkujących. Z kolei w książkach dla osób bardziej zaawansowanych można spotkać się ze specjalistycznym słownictwem, ale nadal zrozumiałym językiem. Dobre poradniki informatyczne wyjaśniają wszelkie zawiłe zagadnienia i prowadzą krok po kroku. Przykładowo w książkach IT ale amatorów i osób początkujących jasno jest wytłumaczone czym jest system operacyjny, jak korzystać ze standardowych programów, jakie posiadają komputery osobiste itd. Z kolei książki dla poziomu zaawansowanego pozwalają poszerzyć wiedzę i umiejętności o zaawansowane programy i funkcje, które przydają się na co dzień w pracy zawodowej - zarówno informatykom, jak i po prostu osobom, które pracują na komputerze. Ponadto bardziej zaawansowane książki pozwalają również zgłębić tajniki arkusza kalkulacyjnego, baz danych czy edytora tekstu i programów graficznych.

Tematyczne poradniki informatyczne dla dzieci

Ogromną popularnością cieszą się dzisiaj książki IT dla najmłodszych. Obecnie dzieci bardzo często uczestniczą w różnego rodzaju kursach programowania, które odbywają się w szkole lub poza nią. Książki IT dla dzieci pozwalają zdobyć i usystematyzować wiedzę na temat programowania, także programowania gier, aplikacji czy baz danych, pozwalają poznać języki programowania itd. Jeśli chcesz zdobyć lub poszerzyć wiedzę z zakresu IT - sprawdź nasz asortyment. Gwarantujemy, że znajdziesz coś dla siebie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8311 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-22
zakup audiobooka przebiegł szybko i sprawnie
2024-07-21
Wszystko super, zgodnie z informacjami.
pixel