SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Książki do nauki języka francuskiego

( ilość produktów: 743 )

Nauka języków obcych - Francuski

Język francuski jest jednym z najpowszechniejszych języków nie tylko w Europie, ale i na świecie. Mówiących po francusku można spotkać na wszystkich kontynentach. Co trzeba zrobić, aby się go nauczyć? Wystarczy kurs, książki do nauki francuskiego i oczywiście samozaparcie. Część osób po pierwszej euforii zaczyna zaniedbywać lekcje, dlatego ważna jest przede wszystkim systematyczność. Dobrze więc, by podręcznik zawsze był gdzieś obok, aby przypominał o tym, że trzeba powtórzyć słownictwo.

Naucz się języka francuskiego - jednego z najpopularniejszych języków na świecie!

Francuski już teraz zna przeszło 200 milionów ludzi. Oprócz angielskiego jest to jedyny język, w jakim można porozumiewać się na każdym kontynencie. Mało tego, aż w 29 krajach uznaje się go jako język urzędowy. Jest też jednym z oficjalnych języków światowych organizacji jak ONZ, NATO, UNESCO albo Komitet Olimpijski. Ponadto zalicza się go do grupy podstawowych języków biznesu i korzysta się z niego w najzamożniejszych krajach. Stawiając na naukę języka francuskiego, można zadbać o swoją konkurencyjność na rynku pracy, lepszy start na zagranicznym uniwersytecie, a także ułatwić sobie komunikację podczas wyjazdów do innego kraju. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że chcąc znaleźć drogę lub zdobyć jakieś informacje, będzie można przeprowadzić konwersację właśnie po francusku. Nie można zapominać o tym, że granice Unii Europejskiej są otwarte, a Francja jest jednym ze światowych liderów handlu międzynarodowego. Patrząc z tej perspektywy, znajomość francuskiego może być kluczowa dla przebiegu kariery.

Język francuski ułatwia naukę kolejnych języków?

Nauka francuskiego już sama w sobie może być źródłem satysfakcji. Wystarczy znajomość podstawowego słownictwa, które pozwoli na zrozumienie konwersacji prowadzonej w tym języku. To powód do dumy i motywacja do dalszego kształcenia. Książki do samodzielnej nauki francuskiego nie tylko pomagają przyswoić gramatykę i słownictwo, ale w dalszej perspektywie ułatwią naukę języków romańskich, czyli hiszpańskiego, portugalskiego i włoskiego. Poza tym warto wiedzieć, że język francuski to blisko jedna trzecia słownictwa angielskiego, choć inaczej wymawianego. Znając angielski, nauka francuskiego przyjdzie łatwiej, i na odwrót.

Dla kogo są książki do nauki języka francuskiego?

Chcąc poznać język obcy, trzeba zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia. Do takich niewątpliwie należą książki do nauki języka francuskiego. Niezależnie od tego, czy ktoś zamierza uczyć się języka w profesjonalnej szkole, czy na kursie, poprzez rozmowy online albo na własną rękę w domu, przynajmniej jedną lub dwie pozycje warto mieć. Stawiając na naukę języka z lektorem na zajęciach stacjonarnych, lepsze efekty można osiągnąć przy regularnych powtórkach, a do tych przyda się właśnie książka. Jeszcze bardziej istotna będzie ona w przypadku, kiedy ktoś niemający pojęcia o języku ani kulturze Francji zamierza uczyć się sam. Wtedy ważne, by czerpać wiedzę z rzetelnych źródeł. Na takie można liczyć, decydując się na książki do nauki francuskiego z naszej księgarni.

Postaw na książki do nauki języków obcych

Języka francuskiego uczy się młodzież licealna, ale nie brakuje też dorosłych mających świadomość tego, jak wiele może w ich życiu może zmienić znajomość francuskiego. Przeglądając książki do nauki języków obcych w naszej księgarni, można znaleźć tytuły przygotowane z myślą o osobach w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania. Dostępne są książki do nauki francuskiego od podstaw dla dzieci i dorosłych, w tym proponujemy książkę, która poprzez wspólne śpiewanie francuskich piosenek pomoże oswoić się z językiem nawet kilkulatkom. Są tradycyjne słowniki, słowniki obrazkowe, podręczniki, zeszyty ćwiczeń, fiszki, zagadki i wiele innych. W każdym przypadku najlepsza książka do nauki francuskiego może się okazać zupełnie innym tytułem. Mamy jednak nadzieję, że spośród tak dużej różnorodności propozycji, każdy znajdzie to, co przyda mu się najbardziej. Do asortymentu włączamy tylko te tytuły, które napisali specjaliści od języka francuskiego. Dzięki temu zawierają rzetelną wiedzę podaną w przystępny sposób.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6938 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-02
Ok
2024-03-02
jestem zadowolona
pixel