DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Włoski dla liceum i technikum

( ilość produktów: 69 )

Nauka języków obcych - Liceum, Technikum : Włoski

Podręczniki do włoskiego dla uczniów liceum i technikum

Wśród bogatej oferty księgarni internetowej Matfel można znaleźć wiele przydatnych książek i podręczników. Posiadamy między innymi publikacje do nauki języka włoskiego dla uczniów uczęszczających do liceum i do technikum. Co ważne, oferujemy publikacje, które są wybierane przez nauczycieli w szkole bądź lektorów na dodatkowych zajęciach językowych. Ale zapewniamy w sprzedaży także książki, które znakomicie sprawdzają się w przypadku samodzielnej nauki w domu – bez względu na to, czy chcesz się uczyć sam od podstaw czy potrzebujesz dodatkowego źródła wiedzy, ponieważ chcesz zdobyć większą wiedzę i poprawić swoje umiejętności. Jeśli jesteś uczniem liceum lub technikum i chcesz rozpocząć naukę języka włoskiego, potrzebujesz odpowiedniego materiału dydaktycznego. W tej kategorii znajdziesz podręczniki do włoskiego liceum i technikum, które pomogą Ci opanować język włoski na poziomie szkolnym. Oferujemy takie publikacje, jak:

1. „Włoski krok po kroku” – ten podręcznik do włoskiego klasa 1 liceum to doskonały wybór dla uczniów, którzy rozpoczynają naukę języka włoskiego. Książka zawiera materiały do nauki podstaw gramatyki, słownictwa oraz umiejętności komunikacyjnych.

2. „Włoski z uśmiechem” – to kolejny świetny podręcznik do włoskiego (1 liceum). Oprócz materiałów dydaktycznych, książka oferuje także ćwiczenia, testy oraz dodatkowe materiały audio do nauki wymowy.

3. „Włoski na co dzień” – to książka do włoskiego (liceum), która pozwala uczniom zgłębić język włoski w kontekście codziennych sytuacji. Zawiera liczne dialogi, ćwiczenia oraz informacje kulturowe, które pomogą opanować język włoski na poziomie licealnym.

4. „Włoski w pigułce” – ta książka do włoskiego (klasa 1 liceum) skupia się na podstawach gramatyki i słownictwa. Zawiera wyjaśnienia oraz ćwiczenia, które pomogą uczniom zrozumieć i zastosować zasady rządzące językiem włoskim.

Wszystkie wymienione podręczniki do włoskiego liceum i technikum są dostosowane do potrzeb uczniów polskich szkół i uwzględniają specyfikę polskiego systemu edukacji. Przy ich pomocy nauka języka włoskiego stanie się przyjemna i efektywna.

Wspomaganie nauki języka włoskiego

Oprócz standardowych podręczników warto skorzystać również z dodatkowych materiałów dydaktycznych, które ułatwią naukę języka włoskiego. W tej kategorii znajdziesz nie tylko podręczniki do włoskiego liceum, z których można dowiedzieć się najważniejszych informacji, ale i publikacje wspomagające naukę, takie jak słowniki, leksykony czy materiały do nauki gramatyki i wymowy, fiszki, a także przydatne rozmówki.

Regularne korzystanie z podręczników do włoskiego liceum oraz dodatkowych materiałów dydaktycznych pomoże Ci szybko opanować język włoski i z sukcesem zdać egzamin maturalny. Niezależnie od wybranej metody nauki, pamiętaj o systematyczności i zaangażowaniu – kluczowych czynnikach, które przyczynią się do Twojego sukcesu w nauce języka włoskiego. In bocca al lupo!

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7389 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-18
Bardzo rzetelna firma, informowano mnie o kazdym szczególe realizacji, jestem zadowolona
2024-04-17
Źle zabezpieczona przesyłka. Te tekturowe koperty są tragiczne, w ogóle nie nadają się wysyłania komiksów w twardej oprawie.
pixel