SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

New Born Baby - Zabawki

( ilość produktów: 12 )

Zabawki - New Born Baby : Lalki

New Born Baby lalka - idealny prezent dla każdego malucha

W ofercie księgarni matfel.pl znajduje się szeroki wybór zabawek dla dzieci w różnym wieku, w tym również niesamowicie popularna lalka New Born Baby. Ta realistyczna lalka bobas stała się ulubionym towarzyszem zabaw wielu dzieci, zapewne dzięki swoim funkcjom oraz wyglądowi niemalże identycznemu z prawdziwym niemowlęciem. Dzięki lalce New Born Baby dzieci mogą nauczyć się troski i odpowiedzialności, poznając jednocześnie potrzeby maluchów.

 

 Bogactwo funkcji i akcesoriów

New Born Baby lalka funkcyjna posiada szereg funkcji, które sprawiają, że zabawa staje się jeszcze bardziej realistyczna i angażująca. Dzięki nim dzieci mogą doświadczyć, jak to jest karmić malucha, zmieniać pieluszki czy usypiać go do snu. Funkcje, które posiada lalka New Born Baby obejmują między innymi oddychanie, płacz czy ssanie smoczka. Wszystko to sprawia, że dzieci uczą się, jak odpowiednio reagować na potrzeby swojego malutkiego przyjaciela.

W zestawie z lalką bobas New Born Baby znajdują się także liczne akcesoria, takie jak smoczek, butelka do karmienia, pieluszki, ubranka czy przytulanka (w zależności od danego zestawu zabawek). Dzięki temu dzieci mają wszystko, co potrzebne do opieki nad swoim malutkim bobasem. Dodatkowo, akcesoria te wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje długotrwałą i bezpieczną zabawę.

 

Bezpieczeństwo i jakość

Każda lalka z serii New Born Baby została starannie wykonana, z wysokiej jakości materiałów oraz z dbałością o szczegóły. Dzięki temu maluchy mogą cieszyć się realistycznym wyglądem swojego nowego przyjaciela. Dodatkowo wszystkie lalki oraz akcesoria spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa co sprawia, że zabawka jest odpowiednia dla dzieci już od najmłodszych lat.

Księgarnia matfel.pl oferuje swoim klientom bogaty wybór lalek bobas New Born Baby, które różnią się między innymi płcią czy ubrankami. Dzięki temu każde dziecko może znaleźć swojego wymarzonego malucha, z którym będzie mogło spędzać miło czas, ucząc się jednocześnie, jak opiekować się niemowlęciem.

Warto zatem zdecydować się na zakup lalki New Born Baby dla swojego malucha, aby wspierać jego rozwój oraz pozwolić mu na rozbudzenie swojej wyobraźni oraz empatii w opiece nad małym przyjacielem. Wybierz lalkę funkcyjną New Born Baby z księgarni matfel.pl, aby sprawić swojemu dziecku nie tylko radość, ale również wartościowe doświadczenie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 5910 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-09
Komiks mógłby być odrobinę lepiej zabezpieczony w paczce..
2023-12-09
Super!!!!
pixel