SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Podręczniki metodyczne dla nauczycieli

( ilość produktów: 285 )

Nauczyciel, który chce przekazać uczniowi wiedzę w przystępny sposób, posługuje się nie tylko podręcznikami dla uczniów, ale i dodatkową literaturą. Istotną rolę w procesie dydaktyczno-wychowawczym będą pełnić podręczniki metodyczne. Tego rodzaju narzędzia mogą się okazać nieocenione, kiedy nauczyciel napotka trudności w swojej pracy i będzie potrzebował znaleźć odpowiedzi w literaturze. Trudności te mogą dotyczyć przerabianego podczas lekcji materiału. Jednak czasem kłopotem są nieprzewidziane problemy wychowawcze.

Podręczniki metodyczne dla nauczycieli - co jest do wyboru?

Podręczniki, z jakich podczas lekcji korzystają nauczyciele, są równie różnorodne, jak te, które przygotowano dla uczniów. Jest wiele wydawnictw oferujących tego typu pomoce naukowe, więc nauczyciel może wybrać książkę, która najlepiej wpisuje się w jego oczekiwania. Wśród wydawnictw specjalizujących się w podręcznikach dla nauczycieli są m.in. BERNARDINIUM, Capital, Centrum Metody Krakowskiej, NOWA ERA albo WSiP. Część z nich to tytuły ogólne, które sprawdzą się w pracy z uczniami w różnym wieku. Inne natomiast powstały z myślą o nauce w poszczególnych klasach. Ich cechą wspólną jest merytoryczna treść stworzona przez specjalistów.

Dlaczego warto zamówić podręczniki metodyczne w naszej księgarni?

Przeglądając podręczniki metodyczne nauczycieli, można znaleźć propozycje różnych wydawnictw. Przez to, że są w jednym miejscu, można z łatwością porównać ze sobą kilka tytułów. W przypadku kiedy nauczyciel uczy w kilku klasach bądź wykłada więcej niż jeden przedmiot, najpewniej będzie chciał się zaopatrzyć w parę książek. U nas znajdzie wszystko, co będzie mu potrzebne i to w atrakcyjnej cenie. Ponadto bardzo sprawnie realizujemy zamówienia, a po przekroczeniu pewnej kwoty dostawa jest darmowa.

Dysponując podręcznikami z naszej oferty, można łatwiej przygotować się do zajęć, stworzyć konspekty lekcji i efektywniej przekazywać wiedzę uczniom bez względu na to, czy uczęszczają do szkoły podstawowej, liceum czy technikum.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 5910 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-09
Bardzo dobry kontakt z Księgarnią. Sprawna realizacja zamówienia. Polecam.
2023-12-09
Szybko i sprawnie, zgodnie z zamówieniem
pixel