DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Książki do zerówki

( ilość produktów: 6 )

Podręczniki - Zerówka : Szkoła podstawowa

W zerówce dzieci nie są w stanie długo wysiedzieć w ławce, a ich koncentracja jest krótkotrwała. Jednocześnie powoli rozwiązują swoje pierwsze zadania. Najczęściej podręczniki do zerówki zawierają proste ćwiczenia, które raczej przypominają zabawy i łamigłówki.

Co zawierają podręczniki do zerówki?

Dzieci prowadząc ołówek po śladzie, tworzą obrazek. Liczą elementy znajdujące się na obrazku, kolorują. Chociaż nie zdają sobie sprawy, przygotowują się do szkoły. Uczą się, jak należy się zachowywać i jak pracować podczas lekcji. Książki do zerówki są zazwyczaj z takich obszarów jak matematyka, język polski, język angielski i religia. Nie brakuje także innych propozycji wykraczających poza podstawę programową i na przykład wprowadzają w świat kodowania.

Dobre książki do zerówki to łatwiejszy start w szkole

Rodzice mogą poprzestać na tym, że dziecko będzie miało jedynie te książki, które zaleci nauczyciel i z których sześciolatek będzie korzystać tylko w zerówce. Jednak książka do zerówki może być również przerabiana w domu. Dziecko będzie z chęcią na takich zabawach w książce spędzać czas z rodzicami, a jednocześnie pogłębi swoje umiejętności, a także spostrzegawczość, koncentrację i cierpliwość. Podręczniki do szkoły podstawowej, z jakich korzysta się w edukacji wczesnoszkolnej, są kolorowe i przyjemne w odbiorze. Jednak to, jak dziecko pracuje w książkach z zerówki i z jakim to robi zapałem, będzie mieć wpływ na to, czy chętnie będzie rozwiązywać zadania w szkole. Warto więc o tym pomyśleć, a tym samym zadbać o to, by wejście w obowiązki było łagodniejsze, a dziecko chodziło do szkoły z przyjemnością.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Ok
2024-07-11
Super
pixel