DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Sprzedawca - Podręczniki

( ilość produktów: 7 )

Podręczniki - Sprzedawca : Branża ekonomiczna

Technik sprzedawca – podręczniki do nauki zawodu

Praca w sprzedaży to duże wyzwanie. Jest to zawód trudny, wymagający otwartości, życzliwości, a także siły przebicia i entuzjazmu. Aby stać się profesjonalnym sprzedawcą, potrzebna jest odpowiednia wiedza, która pomoże nawiązać odpowiedni kontakt z klientem, dobrze zareklamować i w końcu sprzedać produkt. Dobry podręcznik, w którym można znaleźć wszystkie informacje potrzebne do nauki zawodu jest zatem doskonałą pomocą. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę podręczników dla techników sprzedawców, które są w pełni aktualne i zgodne z obowiązującymi przepisami.

 

Podręczniki dla nauki zawodu sprzedawca

Podręczniki dla techników sprzedawców dostępne w naszej ofercie to konkretne i praktyczne porady, które pomogą Ci wykonać swoją pracę w sklepie w sposób profesjonalny i skuteczny. Możesz skorzystać z nich do przygotowania się do egzaminu zawodowego, jak również jako cennego źródła wiedzy i wskazówek w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych.

 

Sprzedaż towarów – podręcznik dla zawodu sprzedawca

W ofercie znajduje się szereg podręczników, które pomogą Ci wykonywać swoje obowiązki w sklepie w sposób skuteczny i profesjonalny. Możesz dowiedzieć się w nich jak rozpoznawać potrzeby klientów i dostosowywać ofertę sklepu do ich oczekiwań, jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami i jak komunikować się z klientami. Dowiesz się również jak przygotować towar do sprzedaży, jak go eksponować, jakie są obowiązujące przepisy i procedury oraz jak należy przygotować dokumentację i prowadzić księgowość w sklepie.

 

Podręczniki o sprzedaży

Wśród podręczników z tej kategorii znajdują się również publikacje, które zawierają szereg porad i wskazówek dotyczących zasad sprzedaży. Dowiesz się jak wykorzystać efektywnie narzędzia sprzedażowe, jak wykorzystać techniki sprzedażowe, jak wybierać odpowiednie taktyki i jak osiągać zamierzone cele sprzedażowe. Nasze podręczniki są przystępnie napisane i zawierają dużo przykładów, które ułatwiają ich zrozumienie i wykorzystanie w praktyce.

 

Podręczniki o sprzedaży idealne na prezent

Znasz kogoś kto pasjonuje się sprzedażą? A może kogoś, kto ma swój biznes i chciałby jeszcze skuteczniej sprzedawać swoje towary? Z całą pewnością taka osoba ucieszy się z odpowiedniego podręcznika – sprzedaż towarów podręcznik do zawodu sprzedawcy, a także inne książki w tym dziale uczą naprawdę wielu technik sprzedażowych, które mogą przydać się nie tylko początkującym, ale również tym, którzy już w zawodzie pracują. Życzymy udanych zakupów!

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Polecam na 100 % błyskawiczna przesyłka
2024-04-22
Firma szybsza niż Struś Pędziwiatr. Spodziewałam się zamówienia w piątek, a dostałam w poniedziałek. Dobrze zapakowane, bez żadnych uszkodzeń. Polecam!
pixel