DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki do matematyki dla szkoły zawodowej

( ilość produktów: 18 )

Podręczniki - Matematyka : Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Podręcznik do matematyki szkoła zawodowa

Podręczniki do matematyki szkoła zawodowa, są konieczne – matematyka jest bowiem przedmiotem obowiązkowym, na etapie edukacji w szkole podstawowej i ponadpodstawowej. Jeśli szukasz podręcznika do matematyki dla szkół zawodowych, to dobrze trafiłeś. Na stronie matfel.pl znajdziesz szeroki wybór podręczników, które zostały przygotowane z myślą o uczniach zasadniczych szkół zawodowych. Nasze podręczniki zostały dopasowane do programu nauczania, dzięki czemu uczniowie będą mogli szybciej i skuteczniej przyswoić wiedzę. Oferujemy książki z zakresu matematyki, które zostały napisane w prosty i zrozumiały sposób. W naszych podręcznikach znajdziesz szczegółowe wyjaśnienia oraz liczne przykłady i zadania do wykonania. Ponadto, nasze książki zawierają przydatne informacje, tabele i wykresy. W naszej ofercie znajdują się podręczniki od różnych wydawnictw, a także do różnych klas szkoły zawodowej – od klasy pierwszej aż do 3. Każdy uczeń szkoły zawodowej, może zatem zaopatrzyć się w naszej księgarni w odpowiedni podręcznik.

 

Matematyka do zasadniczych szkół zawodowych 2

Na stronie matfel.pl znajdziesz szeroki wybór podręczników do matematyki do zasadniczych szkół zawodowych 2. Oferujemy bogaty asortyment materiałów dydaktycznych z zakresu matematyki, które zostały przygotowane z myślą o uczniach zasadniczych szkół zawodowych. Nasze podręczniki zostały dopasowane do programu nauczania, dzięki czemu będzie ono przebiegało w sposób szybszy i skuteczniejszy, a uczniowie będą mogli szybciej przyswoić wiedzę. Książki te są przeznaczone dla uczniów drugiego roku nauki i zawierają szczegółowe wyjaśnienia oraz wiele przykładów i zadań do wykonania. Podręczniki zawierają także przydatne informacje, tabele i wykresy, które pomogą uczniom w łatwym zrozumieniu materiału.

 

Matematyka w zasadniczej szkole zawodowej 1 3 podręcznik

Jeśli szukasz książki do matematyki w zasadniczych szkołach zawodowych 1-3, to trafiłeś w dobre miejsce. Oferujemy szeroki wybór podręczników, które pomogą Twojemu dziecku w szybkim i skutecznym przyswajaniu wiedzy. Podręczniki zostały napisane w prosty i zrozumiały sposób, dzięki czemu uczniom łatwiej będzie zapamiętać i zrozumieć materiał. Książki zawierają wyjaśnienia, przykłady i zadania do wykonania, a także tabele i wykresy. Nasze podręczniki przygotowano zgodnie z programem nauczania, dzięki czemu uczniowie będą mogli szybciej i skuteczniej przyswoić wiedzę.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7387 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-18
Produkt dostarczony w stanie nienaruszonym, dostawa szybka.
2024-04-18
Przebieg zamówienie był bardzo szybko , zamówienie przyszło fajnie i solidnie zapakowane i co najważniejsze bez zadrapań czy zadarć na opakowaniu . Córeczka mega zadowolona więc ja również . I polecę te firmę dla każdego
pixel