SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Rozmówki albańskie

( ilość produktów: 1 )

Nauka języków obcych - Albański

Książki do nauki języka albańskiego

Popularnymi językami obcymi, których uczą w szkołach oraz na kursach językowych są, na przykład: język niemiecki, angielski, francuski czy włoski. A przecież na nich świat się nie kończy! Właśnie dlatego w naszym katalogu znajdziesz książki do nauki języka albańskiego!

 

Język albański - co warto o nim wiedzieć?

Językiem albańskim posługuje się nawet około 8 milionów ludzi na świecie. W takich krajach, jak Albania czy Kosowo jest oficjalnie uznany za język urzędowy.

W języku albańskim wyróżnia się dwa główne dialekty: toskijski oraz gegijski. Niezwykłą cechą tego języka jest fakt, że należy on do grupy języków izolowanych. Innymi słowy jest on unikatowy i trudno przyrównać go do jakiekolwiek innego języka. Należy do grupy indoeuropejskiej.

Musisz wiedzieć, że język albański jest trudny, a nauka, zwłaszcza dla osób z zupełnie odmiennego kręgu kulturowego może być skomplikowana. Nie oznacza to jednak, że jest niemożliwa! Dzięki wykorzystaniu dostępnych w naszej ofercie tytułów nauka albańskiego będzie z pewnością dużo prostsza i przystępniejsza.

 

Nauka albańskiego - książki

Interesuje Cię nauka albańskiego? Książki, po które warto sięgnąć to nie tylko precyzyjne słowniki polsko-albańskie. Powinny zainteresować Cię przede wszystkim wydania takie, jak rozmówki polsko-albańskie.

W przypadku rozmówek językowych otrzymujesz kompendia zawierająca najważniejsze i najczęściej stosowane określenia, sformułowania, pytania i odpowiedzi. Rozmówki polsko-albańskie pozwolą Ci bezpieczniej podróżować i porozumiewać się z mieszkańcami Albanii, Kosowa czy Macedonii Północnej. Są to kierunki coraz chętniej wybierane przez turystów, stąd znajomość podstawowych nawet zwrotów znacznie ułatwić może podróżowanie.

Rozmówki albańskie to także książka, dzięki której niemal natychmiast bliżej poznasz specyfikę języka i będziesz w stanie opanować podstawowe zwroty. Jednocześnie zapoznanie się z takimi opracowaniami ułatwi Ci podjęcie decyzji o tym, czy kompleksowa nauka języka albańskiego jest tym, czego naprawdę chcesz się podjąć!

 

Dlaczego warto uczyć się języka albańskiego?

Zastanawiasz się, dlaczego nauka tego trudnego, ale pięknego języka jest warta podjęcia takiego trudu? Świat ciągle się rozwija, a technologia idzie do przodu niemal z dnia na dzień. Dostęp do Internetu pozwala natomiast pracować w sposób zdalny z dowolnego miejsca na Ziemi. To oznacza, że także osoby posługujące się na co dzień językiem albańskim mogą poszukiwać wsparcia IT czy korzystać z różnego rodzaju infolinii i suportów podobnego rodzaju. Znając nawet podstawy języka albańskiego staniesz się pożądanym specjalistą na rynku pracy!

Jak może wyglądać nauka albańskiego? Książki związane z tym procesem mogą stanowić uzupełnienie oficjalnego kursu językowego, ale wiele osób za ich pomocą jest w stanie przyswoić sobie zasady gramatyki, wymowy i słownictwo także w sposób samodzielny. Jeśli jesteś jedną z takich osób, koniecznie sięgnij po dostępne w przystępnej cenie rozmówki albańskie opracowane przez tłumaczy specjalizujących się właśnie w tym języku.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6927 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-02
jestem zadowolona
2024-03-01
Wszystko poszło jak najbardziej sprawnie i szybko. Matfel to moja ulubiona księgarnia internetowa!
pixel