DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Matematyka - pomoce edukacyjne dla liceum i technikum

( ilość produktów: 233 )

Podręczniki - Matematyka : Liceum, Technikum

Księgarnia Matfel – matematyka – matura książki

Przedstawiamy kategorię książek przygotowujących do matury z matematyki, która obejmuje zarówno poziom podstawowy, jak i rozszerzony. W naszej ofercie znajduje się bogaty asortyment książek, opracowań, zbiorów zadań oraz kompendiów, które nie tylko gruntownie przygotować się do egzaminu maturalnego, ale także zdobyć wiedzę matematyczną, która okaże się przydatna na studiach i w przyszłym życiu zawodowym.


Książki do matury z matematyki - poziom podstawowy

Książki do matury na poziomie podstawowym skierowane są głównie do uczniów, którzy planują zdawanie egzaminu w ramach podstawowej wiedzy. Tego rodzaju opracowania przygotowują do matury na poziomie podstawowym, obejmując swoim zakresem kluczowe zagadnienia z dziedziny matematyki.

Każdy podręcznik maturalny to kompleksowy przewodnik po zakresie materiału opracowywanego na maturze z matematyki na poziomie podstawowym. Książki zawierają nie tylko szczegółowy wykład teoretyczny, ale także konkretne przykłady rozwiązania problemów oraz propozycje ćwiczeń. Wszystko to sprawia, że stają się one doskonałym narzędziem nauki dla każdego ucznia.


Książki do matury z matematyki rozszerzonej

Książki z matematyki do matury rozszerzone skierowane są dla uczniów liceów ogólnokształcących, techników i innych szkół przygotowujących do matury na poziomie rozszerzonym. W opracowaniach znajdują się szczegółowe omówienia tematyki egzaminacyjnej, konkretne przykłady, testy diagnostyczne oraz arkusze z zadaniami powiązanymi z treściami obowiązującymi na egzaminie. Mnóstwo zadań oraz ćwiczeń sprawi, że dla żadnego maturzysty nie będą one tajemnicą.


Zbiór zadań i zagadnień z matematyki

Nie jest to propozycja stricte przygotowująca do matury, ale niezwykle cenne źródło informacji dla osób stawiających na naukę matematyki na najwyższym poziomie. Każdy zbiór zadań zawiera zadania o zróżnicowanym stopniu trudności, które pozwolą na przetestowanie swojej wiedzy.

Książka z ćwiczeniami kierowana jest do uczniów zdolnych, którzy chcą się zmierzyć z zadaniami olimpijskimi, jednak równie przydatna może być dla maturzystów dążących do znakomitej oceny z matematyki na poziomie rozszerzonym.


Książki przygotowujące do matury z matematyki - pozostałe pozycje

Przed maturą z matematyki każdemu uczniowi przyda się swoiste kompendium wiedzy z matematyki, zbierające w jednym miejscu wszystkie kluczowe informacje, które maturzysta powinien znać, aby zdać egzamin. Takie repetytoria i materiały uzupełniające są pomocne dla osób, które potrzebują szybko uporządkować swoją wiedzę przed egzaminem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty książek przygotowujących do matury z matematyki. Jesteśmy przekonani, że dzięki szerokiemu wyborowi publikacji każdy znajdzie dla siebie odpowiednie źródło wiedzy, które pozwoli mu osiągnąć sukces na egzaminie maturalnym. W przypadku pytań czy wątpliwości, nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. Życzymy samych sukcesów na egzaminie i życiowej ścieżce z matematyką!


Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7744 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Zdecydowanie polecam, szybka dostawa
2024-05-17
ograniczona ilość opcji przesyłki i odbioru zamówionych produktów, dodatkowo większość opcji jest płatna.
pixel