DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podstawowa 0-3 - Książki

( ilość produktów: 258 )

Książki - Podstawowa 0-3 : Edukacyjne

Księgarnia Matfel to miejsce, gdzie rodzice i nauczyciele znajdą bogaty wybór książek edukacyjnych dla najmłodszych uczniów szkół podstawowych, czyli klas 0-3. Nasza oferta obejmuje różnorodne pozycje, które wspierają nauczanie początkowe. Dbamy o to, aby wszystkie publikacje były atrakcyjne dla dzieci, zachęcały je do nauki i rozwijały ich zainteresowania. Wśród naszych propozycji znajdziesz różne serie i edycje dostosowane do wymagań podstawy programowej oraz aktualnych wskazań specjalistów.

Pierwszy dzień szkoły

Każdy pierwszy dzień szkoły to ważne wydarzenie zarówno dla uczniów, jak i dla rodziców. Warto go dobrze przygotować. Oferujemy wiele książek wprowadzających dzieci w nowe otoczenie, przystępnie omawiających obowiązki oraz uczących podstawowych umiejętności związanych z różnymi przedmiotami szkolnymi. Przygotowaliśmy również propozycje książek aktywizujących maluchy, pomagających im odpowiednio przygotować się emocjonalnie na nowy rozdział w ich życiu.

W naszej ofercie obok książek ściśle edukacyjnych znajdują się również tytuły związane z rozwojem emocjonalnym i społecznym dziecka. Dzięki nim dzieci uczą się radzić sobie z różnymi emocjami, nawiązywać relacje z rówieśnikami czy porozumiewać się z dorosłymi. W ofercie posiadamy zarówno książki kreatywne, pomocne w pracy na zajęciach czy w domu, jak także ciekawe propozycje literackie dla młodych czytelników w klasach 0-3.

Książki edukacyjne dla klas 0-3 – nauka języka polskiego

Język polski od pierwszych dni szkoły pozostaje najważniejszym przedmiotem. Nasza oferta uwzględnia nie tylko podręczniki do nauki i ćwiczeń, ale także książki dodatkowe do zabawy i nauki czytania, pisania czy ortografii. Dzięki tym pozycjom dzieci uczą się poprzez zabawę. Znajdziesz u nas publikacje dostępne w wielu seriach edukacyjnych oraz tworzonych przez znanych autorów krajowych i zagranicznych.

Matematyka dla klas 0-3

Matematyka od pierwszych lat nauki szkolnej wpływa na nasze późniejsze umiejętności i zrozumienie skomplikowanych zagadnień naukowych czy technicznych. Zadbaliśmy więc o to, aby nasze książki edukacyjne były atrakcyjne i przejrzyste dla młodych czytelników. Wspierają w nauce liczb, pojęć i figur przestrzennych oraz oswajają z matematyką na różnych poziomach zaawansowania. W ofercie posiadamy zarówno książki dla dzieci dopiero wkraczających w świat matematyki, jak i dla uczniów pragnących rozwinąć dotychczas zdobytą wiedzę.

Nauka przyrodnicza dla klas 1-3

Nasza księgarnia udostępnia Klientom szereg książek edukacyjnych związanych z działem nauk przyrodniczych, przeznaczonych do uczniów klas 0-3. Dbamy o to, by w naszym katalogu nie zabrakło książek dotyczących życia roślin i zwierząt, zjawisk przyrody, powietrza i wody. Oferujemy również pozycje poświęcone różnorodnym tematom przyrodniczo – ekologicznym, zachęcające dzieci do odkrywania i rozwijania swoich zainteresowań naukowych już od najmłodszych lat.

Książki edukacyjne - nauka języków obcych dla klas 0-3

Nauka języków obcych już od najmłodszych lat ma istotne znaczenie. Księgarnia Matfel ma przyjemność zaprosić uczniów klas 0 - 3 do zapoznania się z bogatą ofertą podręczników oraz książek pozwalających ćwiczyć i pogłębiać umiejętności językowe. Oferujemy materiały dla dzieci uczących się języków obcych od podstaw, jak również tych, które chcą doskonalić już opanowane umiejętności.

Księgarnia Matfel oferuje szeroki wybór książek edukacyjnych dla uczniów klas 0-3 szkoły podstawowej. Nasze podręczniki, książki ćwiczeń, gry i akcesoria doskonale podążają za aktualnymi trendami w nauczaniu początkowym. Chcemy, by nauka przez zabawę była kluczem do sukcesów naszych najmłodszych czytelników. Zapraszamy do odwiedzenia naszej księgarni i skorzystania z różnorodnej i atrakcyjnej oferty.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7344 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-13
Wszystko odbyło się sprawnie i bez zarzutu: zamówiony piękny album w interesującej cenie przyszedł do mnie szybko i cieszy oko.
2024-04-13
profesjonalna obsługa zakupionej ksiązki
pixel