DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Encyklopedie biologiczne

( ilość produktów: 7 )

Książki - Biologia : Encyklopedie

Encyklopedie biologiczne

Encyklopedia biologiczna to kompendium wiedzy, które pozwala solidnie przygotować się do ważnych testów i egzaminów. Merytorycznie opracowana publikacja zawiera grafiki, wykresy, tabele i ilustracje, które ułatwiają przyswojenie materiału. W tej kategorii znajdziesz najlepsze encyklopedie biologiczne poświęcone fizjologii człowieka, genetyce i innym zagadnieniom tej nauki przyrodniczej. Sprawdź, jakie pozycje cieszą największym zainteresowaniem uczniów, studentów i fanów biologii.


Encyklopedie biologiczne cenionych oficyn wydawniczych

Na wirtualnych półkach Matfel.pl dostępne są atrakcyjnie wydane encyklopedie biologicznie renomowanych oficyn wydawniczych, takich jak np.: Arystoteles, Dragon, SBM, Siedmioróg, PWN i wielu innych. Staramy się, aby w skład asortymentu wchodziły jedynie aktualne opracowania zgodne z najnowszym stanem badań. Wszystkie publikacje cechują się logicznym układem treści, są napisane przystępnym językiem, usprawniają naukę i zachęcają do zgłębiania wiedzy na własną rękę.


Encyklopedie biologiczne znanych autorów w dobrych cenach

Zastanawiasz się, w jakie encyklopedie biologiczne warto zainwestować? Do polecanych tytułów należy Encyklopedia zdrowia. Układ pokarmowy i jego dolegliwości (praca zbiorowa) wydawnictwa Arystoteles. Publikacja zawiera szereg cennych informacji na temat dolegliwości układu trawiennego oraz zdrowego stylu życia, dzięki któremu możemy wyeliminować wiele problemów pokarmowych. Inna propozycja to Słownik biologiczny (praca zbiorowa) wydawnictwa Dragon. Opracowanie przyda się każdemu, kto przygotowuje się do egzaminu maturalnego lub studiuje na kierunku, gdzie jednym z głównych przedmiotów jest biologia. Leksykon zawiera rzetelne i zrozumiałe objaśnienia nawet najtrudniejszych haseł, jego zaletą jest również bogaty materiał ilustracyjny.

Jeśli interesujesz się biologią, zwróć uwagę także na Żywienie człowieka Słownik terminologiczny (Jan Gawęcki, Henryk Gerting) wydawnictwa PWN. Książka zawiera około 1350 haseł i jest dedykowana dla studentów uczelni medycznych, rolniczych oraz hobbystów zainteresowanych tą dziedziną nauki.


Zamów tanie encyklopedie biologiczne w księgarni internetowej Matfel.pl!

Jeśli szukasz rzetelnych encyklopedii biologicznych, opracowanych przez ekspertów i jednocześnie nie lubisz przepłacać, złóż zamówienie w naszej księgarni internetowej Matfel.pl. Możesz liczyć na przyjazną obsługę, ekspresową realizację zamówienia i tanią wysyłkę książek pod wskazany adres lub do paczkomatu. Nie czekaj i kup już dziś potrzebne materiały do nauki biologii!