DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Audiobooki lektury szkolne

( ilość produktów: 200 )

Multimedia - Lektury : Audiobooki

Lektury szkolne wiążą się z pewnymi przesłaniami i mają wartościowe treści, ale nie zawsze tak postrzegają to uczniowie. Dla nich często przebrnięcie przez grube dzieło okazuje się trudne, a przez to wiele tracą na lekcjach. Audiobooki lektury wychodzą temu naprzeciw. Książka słuchana jest równie wartościowa, jak ta w wersji papierowej, a dla wielu uczniów audiobooki stanowią znacznie przystępniejszą wersję.

Czy audiobooki z lekturami to dobry pomysł?

Od dłuższego czasu można obserwować zainteresowanie książkami słuchanymi. Zapewniają one zupełnie nowe wrażenia niż te, jakie gwarantuje literatura podana w tradycyjnej formie. Są rodzice, którzy zastanawiają się, czy w związku z tym warto dzieciom podsunąć audiobooki lektury? Wiele tak naprawdę zależy od preferencji ucznia i tego, czy łatwiej przyswaja informacje czytane, czy słuchane. Są osoby, dla których druga opcja jest znacznie bardziej wartościowa. Audiobooki lektury mogą być odpowiednie przy problemach z koncentracją lub dla osób mających dysleksję.

Poza tym lektury szkolne do słuchania mają tę przewagę nad tradycyjnymi, że w trakcie opowiadanej historii da się szybko zrobić notatki. Można ich też słuchać w dowolnym miejscu, mając przy tym wolne ręce i nie obciążając oczu. Lektury do słuchania nie raz mogą okazać się strzałem w dziesiątkę, dziecko lepiej będzie znało treść, łatwiej przygotuje się do lekcji, a tym samym ma szanse uzyskać wyższe oceny z języka polskiego.

Audiobooki lektury szkolne, jakie dostępne są w naszej ofercie

Kanon lektur szkolnych co jakiś czas nieco się zmienia, ale są dzieła, które są w nim obecne zawsze. Komponując ofertę na audiobooki lektury, zwróciliśmy uwagę, by uwzględniały książki, jakie uczniowie przerabiają na różnych poziomach edukacji. Dostępne są tytuły dla młodszych i starszych klas szkoły podstawowej oraz dla uczniów szkół średnich. Lektury szkolne, jakie możemy zaproponować, to na przykład „Cudaczek Wyśmiewaczek”, „Czarna owieczka”, „Kamienie na szaniec”, „Szatan z siódmej klasy”, „Dżuma” i wiele innych.

Audiobooki lektury – nauka przez słuchanie

 Obowiązkowe szkolne lektury nie każdemu przypadają do gustu. Jednak ich przeczytanie i opanowanie występujących w nich zagadnień jest konieczne do tego, żeby zdobyć dobrą ocenę oraz, aby zdać na odpowiednim poziomie egzaminy. Audiobooki lektury to doskonały sposób na nadążanie z lekturami szkolnymi, rozwijanie umiejętności językowych i cieszenie się ulubionymi dziełami literackimi w wygodnej formie. W naszej ofercie znajdziesz wiele pozycji, które stanowią obowiązkowe lektury szkolne, takie jak Mikołajek lektura audiobook, lektura Karolcia audiobook czy Hobbit lektura audiobook.

 

Mikołajek lektura audiobook – sympatyczne historie

 Mikołajek lektura audiobook to zbiór zabawnych i pouczających historii, które ukazują codzienne życie małego chłopca, jego rodziny i przyjaciół. Dzięki audiobookowi dzieci mogą śledzić przygody Mikołajka, uczyć się wartości takich jak przyjaźń, rodzina i odpowiedzialność, a także doskonalić swoje umiejętności językowe. Niestety, nie zawsze czytanie klasycznych książek jest możliwe, a nawet jeżeli tak, to dla odmiany można czasem posłuchać audiobooka, np. jadąc z dziećmi w samochodzie. Audiobooki mogą stać się wspaniałą rozyrwką dla całej rodziny!

 

Lektura Karolcia audiobook – wzruszająca opowieść

 Lektura Karolcia audiobook to wzruszająca opowieść o małej dziewczynce, która odkrywa tajemniczy koralik, dzięki któremu spełniają się jej marzenia. Audiobook pozwala dzieciom na śledzenie przygód Karolci, a jednocześnie uczy wartości, takich jak dobro, miłość i przyjaźń. Wspólne słuchanie audiobooków zbliża, daje tematy do wspólnych rozmów. Jesteśmy pewni, że dostępne u nas audiobooki dla dzieci i młodzieży, audiobooki z działu lektur szkolnych, spełnia oczekiwania naszych Klientów!

 

Hobbit lektura audiobook – magiczna podróż

 Hobbit lektura audiobook przenosi nas w niezwykły świat śródziemia, w którym towarzyszymy Bilbo Bagginsowi w jego niezapomnianej podróży. Audiobook pozwala na zrozumienie skomplikowanego świata stworzonego przez J.R.R. Tolkiena, a jednocześnie pozwala na rozwijanie umiejętności językowych i cieszenie się niezwykłymi opowieściami.

 

Audiobooki lektury – doskonałe narzędzie edukacyjne

 Audiobooki lektury stanowią doskonałe narzędzie edukacyjne, które umożliwia dzieciom i młodzieży rozwijanie umiejętności językowych, utrwalanie wiedzy oraz naukę poprzez słuchanie. Dzięki audiobookom lektury można cieszyć się ulubionymi dziełami literackimi w każdym miejscu i o każdej porze.

 Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem audiobooków lektur i wyboru tych pozycji, które najlepiej odpowiadają potrzebom i zainteresowaniom Twojego dziecka. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi dostępnymi u nas audiobookami, a także książkami i edukacyjnymi, kreatywnymi zabawkami. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie w naszym internetowym sklepie produkty idealnie dopasowane do potrzeb!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7344 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-13
Szybko i profesjonalnie
2024-04-13
Wszystko odbyło się sprawnie i bez zarzutu: zamówiony piękny album w interesującej cenie przyszedł do mnie szybko i cieszy oko.
pixel