DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Figurki - zwierzęta dla dzieci

( ilość produktów: 1870 )

Zabawki - Zwierzęta : Figurki

Figurki - zwierzęta dla dzieci

Chcesz podarować dziecku zabawki wysokiej jakości, w dodatku o walorach edukacyjnych? Wybierz pięknie wykonane figurki zwierząt dostępne w naszej ofercie sprzedażowej!

Zaletą zabawek o takim charakterze jest przede wszystkim wysoki poziom estetyczny - są to wyroby wykonane z dbałością o detale, wykończone niezwykle starannie i z wykorzystaniem bezpiecznych dla zdrowia farb oraz innych ozdób. Wiele zabawek z tej kategorii odwzorowanych jest wyjątkowo realistycznie, co pozwala dziecku z bliska przyjrzeć się wielu szczegółom budowy zwierzaka, co realnie nie zawsze byłoby możliwe.

 

Figurki zwierząt domowych

W ofercie dostępne są zabawkowe figurki zwierząt domowych, takich jak psy rasowe czy koty. Nie brakuje ponadto pięknie wykonanych postaci koni oraz innych zwierząt gospodarskich. Tego rodzaju zabawki cieszą się sporym zainteresowaniem - pozwalają dziecku lepiej poznać wygląd wiejskich zwierzaków, na przykład krów czy świnek, z którymi zazwyczaj obcuje najwyżej w trakcie wakacyjnych wyjazdów do rodziny czy na kolonie.

Figurki zwierząt domowych można potraktować jako wstęp do ciekawego hobby - kolekcjonowanie różnych modeli przedstawicieli jednego gatunku lub też budowanie ogromnego zestawu różnorodnych zwierzaków to świetne zajęcie dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, a nawet tych nieco starszych.

 

Figurskich dzikich i egzotycznych zwierząt

Nie można zapominać także o dużym wyborze figurek przedstawiających dzikie zwierzęta oraz gatunki egzotyczne. Wybór w tej kategorii może przyprawić o prawdziwy zawrót głowy! W sprzedaży znajdują się chociażby figurki uroczych leniwców, groźnych tygrysów czy też zwierząt morskich. Wśród nich nie brakuje pięknych i majestatycznych żółwi, krewetek czy delfinów.

Ciekawą serię można stworzyć w trakcie kolekcjonowania figurek przedstawiających owady i insekty. Mrówka czy motyl wykonane w odpowiednio większej skali pozwalają bardzo dokładnie przyjrzeć się specyficznej budowie takich stworzeń. Kto wie, może dziecko zafascynowane w dzieciństwie figurkami takiego rodzaju zostanie w przyszłości biologiem lub entomologiem?

 

Zestawy figurek zwierząt dla dzieci

Figurki zwierząt dla dzieci nie zawsze służyć muszą tylko i wyłącznie kolekcjonowaniu. Celem samym w sobie zabawek tego typu jest dostarczanie dziecku także rozrywki. Za pomocą figurek można bawić się w dowolny sposób i w każdym miejscu - dzięki wykonaniu z trwałych tworzyw sztucznych doskonale sprawdzą się one w czasie zabawy w piaskownicy, wannie czy na trawie w ogrodzie.

Doskonałym pomysłem na zachęcenie dziecka do zabawy będzie zakup większego zestawu figurek zwierząt. W naszej ofercie dostępne są zarówno komplety złożone z samych figurek, na przykład kilku sztuk różnych ras psów czy też zwierzęcej rodziny tygrysów. Wyjątkowo atrakcyjnej są także zestawy uzupełnione o takie detale, jak pojazdy czy budynki rolnicze. Dzięki nim można zbudować własną, miniaturową farmę. Tworząc zagrodę dla zwierzątek gospodarskich czy małe zoo dla egzotycznych gatunków dziecko poznaje przyrodę w atrakcyjny sposób.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 8239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-11
Szybko i wszystko ok
2024-07-11
Wszystko super
pixel