DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Książki dla 4 latka

( ilość produktów: 115 )

Książki - 4 lata : Nauka i zabawa

Ciekawe książki dla 4 latka

Maluchy w wieku czterech lat są niezwykle ciekawe świata - interesuje je wiele różnych rzeczy i zadają ogromną ilość pytań, nierzadko nieco kłopotliwych dla ich rodziców. Warto w tym czasie wybierać wartościowa książki dla 4 latka i książki dla 4 latki, które udzielą im odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie tylko maluch w ich wieku może zadać.


Książka dla czterolatka o emocjach

Na liście "Najbardziej ciekawe książki dla 4 latka" bez wątpienia powinna znaleźć się seria "Akceptuję, co czuję". To znakomite pozycje o emocjach, które sprawiają, że maluch rozumie swoje emocje, oswaja się z takim uczuciem jak strach i uczy się budować dobre relacje ze swoim rodzeństwem i rówieśnikami. To bardzo ważne, aby dziecko potrafiło rozpoznawać emocje u innych osób, biorąc pod uwagę wyraz twarzy, ton głosu czy zachowanie. Niezwykle istotne jest również to, aby maluch wiedział co czuje i aby potrafił radzić sobie z silnymi i negatywnymi odczuciami.


Najciekawsze książki dla 4 latki

Książka dla czterolatka jest przystosowana do młodych czytelników. Poruszają zagadnienia, które niezwykle interesują małe dzieci. Szukasz dobrej książki dla 4 latki i książki dla 4 latka? Do wyboru masz pozycje o dzikich zwierzętach, odległych i egzotycznych krajach czy niebezpiecznych ale fascynujących przygodach. Właśnie taką tematykę maluchy lubią najbardziej! Tego rodzaju książki budzą w dzieciach ciekawość i sprawiają, że są one zainteresowane światem.

Do bardzo ciekawych pozycji należy między innymi książka autorstwa Madleny Szeligi - "Moja mama chce mieć lwa". Pięknie ilustrowana książka dla czterolatka pokazuje, że nie wszystko w życiu kończy się tak, jakbyśmy tego chcieli, ze marzenia czasami się nie spełniają, ale jednocześnie to co się przeżyje podczas dążenia do osiągnięcia celu, może być bardzo cennym i pozytywnym doświadczeniem.

Maluchy uwielbiają również książki dla 4 latka o zwierzętach. Do najpopularniejszych publikacji tego rodzaju należy seria "Młodzi Przyrodnicy". Dziecko może się dzięki niej dowiedzieć, jakie zwierzęta żyją w lesie czy jakie płazy można znaleźć w zbiornikach wodnych. Książki dla czterolatka z niesamowitymi przygodami, ciekawymi opisami i pięknymi ilustracjami będą znakomitym zakupem.


Książka z zadaniami dla 4 latka

Maluch w tym wieku może już iść do przedszkola. Warto zakupić wtedy takie pozycje jak książka z zadaniami dla 4 latka. Takie publikacje wspierają naukę czytania, pisania oraz liczenia i stanowią zwykle ciekawe i kolorowe alternatywy dla nudnych podręczników. Na uwagę zasługują książki dla 4 latka autorstwa Agnieszki Łubkowskiej oraz Joanny Kłos. Jedną z nich jest "Nauka czytania". Tego rodzaju książki dla czterolatka są przeznaczone dla początkujących. Mogą jednak po nie sięgać także starsze dzieci, które miewają problemy i trudności z opakowaniem danej umiejętności. W takich książkach można znaleźć również wiele ciekawostek - na przykład o zwierzętach, podróżach czy zjawiskach na Ziemi - dzięki nim nauka danej umiejętności jest ciekawsza i o wiele bardziej przyjemna.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7389 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-18
Bardzo rzetelna firma, informowano mnie o kazdym szczególe realizacji, jestem zadowolona
2024-04-18
Przebieg zamówienie był bardzo szybko , zamówienie przyszło fajnie i solidnie zapakowane i co najważniejsze bez zadrapań czy zadarć na opakowaniu . Córeczka mega zadowolona więc ja również . I polecę te firmę dla każdego
pixel