DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

System PUS - Podręczniki

( ilość produktów: 109 )

Podręczniki - System PUS : Pomoce logopedyczno - dydaktyczne

PUS Książeczki

PUS Książeczki to zestaw książeczek stworzonych z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Każdy zestaw składa się z ośmiu książeczek o tematyce edukacyjnej, które pomagają dzieciom rozwijać umiejętności językowe, zrozumienie pojęć matematycznych oraz wzbogacać wiedzę o świecie. Książeczki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, charakteryzują się dużymi, czytelnymi obrazkami i solidną oprawą.

 

Książeczki PUS mają formę ćwiczeniową i zawierają szereg zadań, które uczą dzieci w prosty i przystępny sposób. Przykładowe zadania polegają na dopasowywaniu obrazków, odgadywaniu wyrazów, uzupełnianiu zdań, zapisywaniu słów, liczeniu i wykonywaniu innych czynności.

 

System Edukacji PUS

System Edukacji PUS to zaawansowany system edukacyjny stworzony z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. System składa się z trzech głównych elementów: klocków, zestawów i układanek. Każdy z nich wykorzystuje inny sposób edukacji, aby pomóc dzieciom rozwijać ich umiejętności i wiedzę.

Klocki PUS są zaprojektowane tak, aby dzieci miały możliwość uczenia się i zabawy przy ich użyciu. Każdy zestaw składa się z kolorowych, trójwymiarowych klocków, które pozwalają dzieciom tworzyć własne konstrukcje i odgrywać scenki. Klocki wzbogacone są o naklejki z obrazkami i liczbami, które pomagają dzieciom w nauce.

 

Zestaw PUS

Zestaw PUS to kompletny zestaw narzędzi edukacyjnych. Książeczki zawierają szereg zadań, które uczą dzieci w prosty i przystępny sposób. Przykładowe zadania polegają na dopasowywaniu obrazków, odgadywaniu wyrazów, uzupełnianiu zdań, zapisywaniu słów, liczeniu i wykonywaniu innych czynności. Klocki PUS składają się z kolorowych, trójwymiarowych elementów, które uczą dzieci poprzez tworzenie własnych konstrukcji. Układanki PUS uczą dzieci wytrwałości i umiejętności planowania, a także rozwijają ich zdolności motoryczne.

 

PUS Nauka Czytania

PUS Nauka Czytania to zaawansowany system edukacyjny stworzony z myślą o wsparciu dzieci w nauce czytania. System składa się z książeczek i innych materiałów edukacyjnych, które pomagają dzieciom w rozwijaniu umiejętności językowych. Książeczki zawierają szereg ćwiczeń, które pozwalają dzieciom na naukę i ćwiczenie czytania.

Książeczki PUS Nauka Czytania wykonane są z wysokiej jakości materiałów i zawierają szereg ćwiczeń, które uczą dzieci w prosty i przystępny sposób. Przykładowe zadania polegają na dopasowywaniu obrazków do słów, odgadywaniu znaczenia wyrazów, uzupełnianiu zdań, zapisywaniu słów, liczeniu i wykonywaniu innych czynności. Książeczki wspierają dzieci w nauce czytania poprzez stosowanie takich technik jak analiza wyrazów, słuchanie rymów, czytanie na głos i ćwiczenie przyswajania informacji. Dodatkowo, dla dzieci w wieku przedszkolnym książeczki zawierają wiele zabaw i ćwiczeń, które pozwalają dzieciom bawić się i uczyć jednocześnie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7344 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-13
Wszystko odbyło się sprawnie i bez zarzutu: zamówiony piękny album w interesującej cenie przyszedł do mnie szybko i cieszy oko.
2024-04-12
Polecam:)
pixel