SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Historia - pomoce edukacyjne dla klas 7-8

( ilość produktów: 13 )

Podręczniki - Historia : Podstawowa 7-8

Pomoce edukacyjne historia klasy 7-8

Pomoce edukacyjne historia klasy 7-8 to wyjątkowa oferta dla uczniów szkoły podstawowej. Dzięki naszemu sklepowi internetowemu Matfel, uczniowie szkoły podstawowej mają dostęp do najlepszych pomocy edukacyjnych historii dla klas 7 i 8. Uczniowie mogą wybierać spośród wielu produktów, które pomogą im w nauce, w tym podręczników, ćwiczeń, kart pracy, sprawdzianów i innych materiałów edukacyjnych.

Produkty, które oferujemy, są przygotowane przez doświadczonych autorów, którzy znają wymagania programowe i potrzeby uczniów. Każdy produkt jest starannie zaprojektowany, aby uczniowie mogli w jak najlepszy sposób zrozumieć i zapamiętać materiał. Wszystkie produkty są dostosowane do wieku uczniów i ich potrzeb.

Pomoce edukacyjne historii klasy 7-8 są dostosowane do podręczników szkolnych, dzięki czemu uczniowie mogą uczyć się treści wykładanych w szkole, a także rozwijać intelektualnie poprzez dodatkowe materiały. Wszystkie produkty są opracowane zgodnie z aktualnymi wytycznymi MEN.

 

Sprawdziany historia klasa 7

Sprawdziany historia klasa 7 to jeden z najpopularniejszych produktów w naszej ofercie. Sprawdziany historii są przygotowane zgodnie z programem szkolnym, dzięki czemu uczniowie mogą sprawdzić swoją wiedzę na temat historii i przygotować się do lekcji i kartkówek. Sprawdziany są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania i zawierają pytania z różnych dziedzin historii.

Sprawdziany historii klasy 7 są opracowane w sposób przystępny dla uczniów. Pytania są jasne i zrozumiałe, a także wzbogacone o ilustracje i rysunki, które pomagają uczniom w lepszym zrozumieniu tematu. Sprawdziany historii są doskonałym narzędziem do samodzielnej nauki. Uczniowie mogą poświęcić sprawdzić swoją wiedzę poprzez samodzielne rozwiązywanie sprawdzianów.

 

Karta pracy historia

Karta pracy historia klasa 7 to doskonałe narzędzie do ćwiczeń w domu. Karta pracy składa się z pytań dotyczących historii i zawiera obszerny materiał edukacyjny. Zadania są dostosowane do treści programu szkolnego, dzięki czemu uczniowie mogą ćwiczyć w domu to, czego uczyli się w szkole. Pytania są czytelne i zrozumiałe, a ilustracje i diagramy pomagają uczniom w lepszym zrozumieniu tematu. Karty pracy z historii są bardzo przydatne. Uczniowie mogą nauczyć się nowych treści, a także sprawdzić swoją wiedzę poprzez samodzielne rozwiązywanie zadań z karty pracy. Karty pracy są opracowane zgodnie z aktualnymi wytycznymi MEN

Matfel oferuje uczniom szkoły podstawowej szeroki asortyment produktów do nauki historii, w tym podręczniki, ćwiczenia, karty pracy, sprawdziany i inne materiały edukacyjne. Wszystkie produkty są starannie zaprojektowane i dostosowane do wieku uczniów. Uczniowie mogą wybierać spośród wielu produktów, które pomogą im w nauce historii.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6938 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-03
Super
2024-03-02
jestem zadowolona
pixel