! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Anatomia - Książki

( ilość produktów: 76 )

Książki - Anatomia : Szkolne

Księgarnia Matfel oferuje szeroki wybór różnych atlasów anatomicznych, które są idealnym dodatkiem do Twojej osobistej biblioteki. Wśród dostępnych pozycji odnajdziesz atlasy anatomii człowieka i zwierząt: od tych podstawowych po bardziej zaawansowane. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Atlasy anatomiczne to niezbędna lektura dla lekarzy, studentów medycyny, fizjoterapeutów, studentów biologii, weterynarii i innych pokrewnych kierunków, jak również dla osób zainteresowanych tego rodzaju zagadnieniami.

Atlas anatomii człowieka w Matfel

Każdy atlas anatomii człowieka w księgarni internetowej Matfel to wydanie zawierające szczegółowe diagramy i zdjęcia ludzkiego ciała wraz z precyzyjnymi opisami. Atlasy umożliwiają zagłębienie się w najdrobniejsze szczegóły anatomiczne człowieka. Na uwagę zasługują chociażby atlasy anatomiczne Sobotta czy też Atlas anatomii klinicznej wydawnictwa Edra Urban & Partner. Atlas anatomii ortopedycznej Nettera to z kolei wysoce szczegółowy atlas, który prezentuje w kolorze szczegóły struktur anatomicznych człowieka obejmujących kości, stawy i inne elementy narządu ruchu. Inną pozycją jest podręcznik dla studentów – Gray: Anatomia, która przedstawia wyjątkowo realistyczne ilustracje i grafiki. Obrazy są obszerne, więc każdy szczegół struktury anatomicznej jest ze znaczącą dokładnością wyrażony i zilustrowany.  

Atlas anatomii zwierząt

W ofercie księgarni Matfel znajdziesz także atlasy anatomii zwierząt, stanowiące świetny materiał naukowy dla weterynarzy czy studentów biologii. W sprzedaży dostępne jest nowe wydanie Atlasu diagnostyki cytologicznej małych zwierząt, pozycja doskonale przedstawiająca najistotniejsze informacje związane z diagnozowaniem i opieką medyczną nad domowymi pupilami. Wszystkie nasze atlasy anatomii człowieka czy zwierząt zawierają szczegółowe ilustracje, opisy i diagramy, które pomogą Ci szybko nauczyć się budowy ciała.  

Odpowiednia publikacja dla Twoich potrzeb

W księgarni Matfel możesz zamówić wybrany atlas anatomii, który spełni Twoje wymagania. Oferujemy atlasy anatomiczne dotyczące człowieka i zwierząt, a każdy precyzyjny opis, diagram i ilustracja pozwolą Ci doskonale zrozumieć złożoną strukturę żywego organizmu. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, z pewnością znajdziesz to, w naszej księgarni – od atlasów podstawowych do zaawansowanych i złożonych pozycji wydawniczych!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7841 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Wysyłka jeszcze przed terminem (zamówione egzemplarze przed premierą), wszystko sprawnie
2024-05-27
Szybka wysyłka
pixel