DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA, KAUFLAND, DINO, SHELL OD 49,9 ZŁ
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Wspinaczka i alpinizm - Książki

( ilość produktów: 28 )

Książki - Wspinaczka i alpinizm : Sport

Wspinaczka i alpinizm - Książki

W tej kategorii oferujemy książki o wspinaczce i alpinizmie, które przybliżają piękno i niezwykłość gór. W skład zróżnicowanego asortymentu naszej księgarni internetowej Matfel.pl wchodzą pozycje poświęcone słynnym himalaistom, jak i podręczniki o wspinaczce górskiej dedykowane dla fanów tej dyscypliny sportowej. Bez względu na to, czy chcesz poznać góry od strony praktycznej, czy teoretycznej, z pewnością znajdziesz na wirtualnych półkach Matfel.pl tytuł, który spełni Twoje oczekiwania.

Książki o wspinaczce górskiej i nie tylko - bestsellerowe wydania

Książki o wspinaczce i alpinizmie, dostępne w naszym asortymencie wyróżniają się atrakcyjną oprawą graficzną, barwnymi fotografiami i ilustracjami instruktażowymi. Autorami wielu opracowań są doświadczeni i znani guru w dziedzinie wspinaczki skalnej oraz górskiej, co sprawia, że książki stanowią cenne źródło wiedzy dla początkujących, jak i zaawansowanych wspinaczy. Jakie wydania cieszą się szczególną popularnością?

Wielu Klientów księgarni sięga po Pochowani w niebie (autorzy: Peter Zuckerman, Amanda Padoan) wydawnictwa Marginesy. Książka przybliża czytelnikom historie szerpów, ich kulturę i zwyczaje. Ciekawym opracowaniem jest również: Wspinaczka. Praktyczny podręcznik (autor: John Long) RM. Książka przekazuje podstawową wiedzę i niuanse techniczne o wspinaczce w przystępny sposób, uświadamiając odbiorcom ogromne zróżnicowanie tej dyscypliny sportu. Ostatnia propozycja to Wspinaczka w skale (autor: Craig Luebben) wydawnictwa Galaktyka. Autorzy tej książki o wspinaczce przedstawiają podstawowy sprzęt, poruszają też psychologiczne aspekty wspinania, wyjaśniają różne techniki wspinaczkowe i tłumaczą, kiedy warto je stosować. Ten tytuł pozwala lepiej zrozumieć skomplikowany świat nowoczesnej wspinaczki.

Książki o wspinaczce skałkowej, wysokogórskiej - idealny pomysł na prezent dla fana wspinania

Znajdziesz u nas książki o wspinaczce wysokogórskiej, jak i skałkowej, które mogą stanowić część Twojej domowej biblioteczki lub stanowić doskonałą propozycję na prezent dla miłośnika wspinania. W ofercie nie brakuje także biografii i wspomnień himalaistów. Interesuje Cię historia rozwoju sprzętu i technik wspinaczkowych? Również znajdziesz w naszym asortymencie coś dla siebie. Współpracujemy z wieloma wydawnictwami, w tym np.: Bezdroża, Czerwone i Czarne, Helion, Marginesy, Galaktyka, Wiedza Powszechna.

Książki o wspinaczce w dobrej cenie - tylko w księgarni internetowej Matfel.pl

Jeśli chcesz kupić tanie książki o wspinaczce, sprawdź już teraz, jakie tytuły są obecnie objęte wyprzedażą i skorzystaj z okazji. Zapewniamy konkurencyjne ceny, szeroki wybór i miłą obsługę. Masz do wyboru kilka metod płatności i dostawy. Nie czekaj, zamów już dziś książkę o wspinaczce, która zapewni Ci długie godziny znakomitej rozrywki!