SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Podręczniki akademickie do nauki o państwie i polityce

( ilość produktów: 46 )

Podręczniki - Państwo : Akademickie

Podręczniki akademickie do nauki o państwie i polityce

Nauka o państwie i polityce jest efektywna tylko, jeśli zaopatrzymy się w odpowiednie materiały dydaktyczne. W tej kategorii oferujemy podręczniki akademickie do nauki o państwie i polityce autorstwa wybitnych specjalistów w tej dziedzinie. Znajdziesz tu rynkowe nowości, jak i klasyczne wydania w solidnej oprawie graficznej. Sprawdź, jakie tytuły są na liście naszych bestsellerów i kup potrzebny podręcznik akademicki w dobrej cenie!


Merytoryczne podręczniki - nauka o państwie i polityce. Bogata oferta wydawnicza

Nasza kompleksowo zaopatrzona księgarnia internetowa Matfel.pl oferuje Klientom szeroki wybór książek poświęconych nauce o państwie i polityce. Na wirtualnych półkach znajdziesz merytoryczne publikacje wydane przez renomowane wydawnictwa, takie jak np.: Adam Marszałek, Difin, Dialog, C.H. Beck, Nomos, Silva Rerum. Wszystkie oferowane opracowania mają atrakcyjną szatę graficzną, logiczny układ treści i umożliwiają łatwe przyswajanie wiedzy, rozbudzając w czytelniku zainteresowanie tematyką państw i polityki.


Nauka o państwie i polityce - poznaj najpopularniejsze tytuły

Jakie książki do nauki o państwie i polityce cieszą się szczególnym zainteresowaniem czytelników? Na liście sprzedażowych bestsellerów znajduje się publikacja pt. Negocjacje policyjne i więzienne autorstwa Magdaleny Chojnackie i Roberta Pokleka (Difin). Ta niezwykle ciekawa pozycja zaznajamia odbiorcę z teoretycznymi, jak i praktycznymi podstawami działań negocjacyjnych podejmowanych w środowisku więziennym.

Popularnym opracowaniem jest również podręcznik pt. Treningi i ćwiczenia sztabowe z zespołami zarządzania kryzysowego przygotowany przez Eugeniusza Nowaka (Difin). Książka w przystępny i interesujący sposób uczy czytelnika zarządzania kryzysowego, jest dedykowana przede wszystkim do nauczycieli akademickich i studentów na kierunkach bezpieczeństwo narodowe i bezpieczeństwo wewnętrzne.


Nauka o państwie i polityce - zamów podręcznik akademicki w księgarni internetowej Matfel.pl

Jeśli chcesz kupić podręcznik do nauki o państwie i polityce w przystępnej cenie, nie zwlekaj i złóż wygodnie zamówienie online w naszej księgarni wysyłkowej Matfel.pl. Zapewniamy wsparcie pozakupowe i szybką realizację zamówień. Możesz wybrać dogodną metodę wysyłki i dostawy. Wszystkie książki są starannie pakowane, co sprawia, że dotrą do Ciebie w nienaruszonym stanie. Zachęcamy serdecznie do zakupów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 5910 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-09
Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Obsługa szybka, kompetentna i rzeczowa. Polecam.
2023-12-09
Komiks mógłby być odrobinę lepiej zabezpieczony w paczce..
pixel