! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Samochodzik Franek - Książki

( ilość produktów: 25 )

Książki - Samochodzik Franek : Bajki

Samochodzik Franek to wyjątkowa, ponadczasowa seria książek dla dzieci w wieku 2-6 lat, które umożliwiają rodzicom i dzieciom odkryć uroki podróżowania i poznawania nowych przyjaciół. Książeczki z tej serii promują ponadto kreatywność oraz wiedzę na temat nauki i technologii. Są to krótkie i lekkie książki o treści dostosowanej do umiejętności początkujących czytelników – są idealne dla młodszych dzieci, które mogą słuchać historii czytanych przez swoich rodziców czy też dzieci starszych, które potrafią już czytać same.

Książki te pozwolą Twojemu dziecku zdobyć nową wiedzę, ćwiczyć koncentrację i komunikację w bezpieczny i przyjemny sposób.

Inspirująca lektura dla wszystkich dzieci

Książki, których bohaterem jest Samochodzik Franek przyciągają uwagę najmłodszych ze względu na ich przyjazne, bajkowe ilustracje, które stanowią ożywioną formę pogłębiania wiedzy na temat świata. W każdej z nich wykorzystano rozbudowaną, intensywnie kolorową oprawę graficzną. Książki pomogą Twojemu dziecku lepiej zrozumieć różne zagadnienia i sytuacje, z jakimi samo może spotkać się w swoim życiu.

Franek przeżywa bowiem przygody takie, jak wizyta u leśniczego, poznawanie podwodnego świata czy też uczy się dbania o planetę. Przystępny język historyjek ułatwia dzieciom utożsamianie się z bohaterem.  

Moc wrażeń i przygód – Samochodzik Franek

Książki z serii o Samochodziku Franku są idealne na prezent dla dziecka – z okazji urodzin, świąt czy imienin. Mogą one pomóc dzieciom skoncentrować się na konkretnych zagadnieniach, które w danym okresie są dla nich intersujące lub trudne do zrozumienia. Dzięki nim możesz pomóc dziecku w poznawaniu emocji i zdobywaniu nowych informacji o otaczającym je świecie.

Książki z serii są zaprojektowane tak, aby wywoływać w dzieciach radość. W księgarni Matfel oferujemy szeroki wybór książek z kategorii Samochodzik Franek. Te kolekcje, składające się z wielu tytułów, oferują dzieciom całkowicie nowy poziom szalonych przygód. Odporne na rozrywanie ilustracje i przyjazny dla dzieci język gwarantują, że będą one miały jeszcze więcej zabawy, przeżywając przygody wraz z Frankiem.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7841 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Zamówienie dotarło w całości, towar nie naruszony.
2024-05-28
Wysyłka jeszcze przed terminem (zamówione egzemplarze przed premierą), wszystko sprawnie
pixel