DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Książki do nauki języka polskiego

( ilość produktów: 156 )

Nauka języków obcych - Polski

Książka do nauki języka polskiego dla obcokrajowców

Nauka polskiego nie jest niczym prostym. Powszechnie uważa się, że język polski to jeden z najtrudniejszych języków świata. Posiada wiele zasad gramatycznych, polskie słownictwo odmienia się na wiele sposobów, ponadto istnieją takie same słowa o zupełnie innym znaczeniu - wszystko to nie ułatwia obcokrajowcom nauki. W nauce trudnego języka, bardzo ważna jest regularność oraz cierpliwość, a także chęci ucznia czy kursanta. Motywacja sprawia, że podejmujemy kolejne próby nauki zagadnień, które sprawiają nam duże trudności, ponieważ bardzo chcemy je poznać. Język polski jest bardzo rozbudowanym systemem i posiada niezwykle zróżnicowane słownictwo, które często się odmienia w różny sposób. Warto jednak pamiętać, że wystarczy poznanie podstaw, aby móc porozumiewać się i rozumieć Polaków. W tej kategorii zapewniamy znakomite podręczniki i ćwiczenia do nauki. Odpowiednia książka do nauki języka polskiego dla obcokrajowców umożliwia efektywną naukę.


Najlepsze serie i książki do nauki języka polskiego

Oferujemy różnorodne serie oraz pojedyncze książki do nauki języka polskiego dla osób w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Warto zauważyć, że wśród naszego szerokiego asortymentu można również znaleźć podręczniki oraz ćwiczenia dedykowane konkretnym grupom uczniów lub kurantów, na przykład osobom pochodzącym z Ukrainy, a także dla osób władających w dobrym stopniu językiem angielskim.

Posiadamy podręczniki, ćwiczenia (które sprawdzą się i w przypadku samodzielnej nauki, i w przypadku udziału w kursie językowym), repetytoria, opracowania (zarówno rozbudowane, składające się nawet z kilku książek, jak i niewielkie książeczki z informacjami w pigułce) oraz pomocne naukowe, w tym również dla lektorów. Takie książki do nauki języka polskiego są niezwykle zróżnicowane i będą odpowiednie dla osób w różnym wieku - zarówno dla młodzieży i dorosłych, jak i dzieci, które potrzebują wyjątkowo podejścia, zabawy i treści przystosowanej do ich wieku. Warto zauważyć, że najmłodsi uczniowie i kursanci najlepiej przyswajają wiedzę podczas zabawy. W naszym bogatym asortymencie można znaleźć zarówno takie rozwiązania jak książka do nauki języka polskiego dla dzieci, jak i dorosłych. Wiele z oferowanych przez nas podręczników znakomicie sprawdzi się jako podręczniki i ćwiczenia szkolne. Z kolei pozostałe mogą posłużyć jako wsparcie podczas kursu lub można je wykorzystać do samodzielnej nauki. Każda książka do nauki języka polskiego, którą tutaj oferujemy, pozwala szybko nauczyć się rozmów z rodowitymi mieszkańcami Polski. Poszczególne książki pozwalają poznać i zapamiętać najczęściej używane słowa, umożliwiają zrozumienie gramatyki, podpowiadają jak najlepiej zapamiętywać deklinacje poszczególnych wyrazów itd. Odpowiednia książka do nauki języka polskiego ułatwi zdanie egzaminów, wesprze podczas zdobywania certyfikatu językowego na kursie i posłuży jako kurs do samodzielnego przerobienia w domu.


Dlaczego warto uczyć się języka polskiego?

Język polski jest używany wyłącznie na terenie Polski. Warto go znać, kiedy chce się tutaj żyć, pracować czy się uczyć. Warto poznać również kilka podstawowych słów, zdań i zwrotów, które są niezwykle przydatne, jeśli planujemy wycieczki do różnych polskich miast. Zapoznaj się z naszymi produktami i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie. Każda książka do nauki języka polskiego z naszej dużej kolekcji sporo oferuje dla osób zainteresowanych nauką najtrudniejszego języka świata.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Super księgarnia. Bardzo szybka i profesjonalna obsługa. Zamówienie złożyłam w piątek już w sobotę przesyła do mnie dotarła. Polecam i zachęcam do zakupów.
2024-04-22
Bardzo szybka dostawa
pixel