DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Pomoce edukacyjne do języka angielskiego - klasa 0-3 szkoły podstawowej

( ilość produktów: 10 )

Podręczniki - Język Angielski : Podstawowa 0-3

Pomoce edukacyjne – język angielski 0-3

Nauka języka angielskiego w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważna. To cenna umiejętność, dzięki której można porozumiewać się z ludźmi na całym świecie, obcować z popkulturą (filmami, muzyką, książkami), czytać artykuły informacyjne na najbardziej cenionych serwisach na świecie, a także i zdobyć dobrą pracę w międzynarodowym środowisku. Z tych ale i z wielu innych powodów dzieci już od najwcześniejszych lat nauki mają do czynienia również z nauką języka angielskiego. Jeśli chcesz ułatwić swojemu dziecku naukę w szkole, a potem i dorosłość – postaw w pierwszych latach jego nauki na pomoce edukacyjne – język angielski 0-3.

Nasza księgarnia internetowa Matfel oferuje niezwykle szeroki i zróżnicowany asortyment, w którym można znaleźć wiele przydatnych materiałów, dzięki którym dzieci w szybszy, sprawniejszy, skuteczniejszy i przyjemniejszy sposób zdobędą wiedzę na dany temat. Wśród naszych produktów można znaleźć między innymi pomoce edukacyjne do angielskiego w klasach 0-3.

Każdy produkt został starannie wyselekcjonowany, aby zapewnić najwyższą jakość i skuteczność podczas nauki. Wszystkie dostępne w naszej księgarni produkty są łatwe w obsłudze oraz wytrzymałe, ponieważ są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu można z nich korzystać przez długi czas. Język angielski – pomoce do nauki w klasach 0-3 pozwalają rozwijać słownictwo i umiejętności językowe.

 

Pomoce edukacyjne - angloteścik w klasach 0-3

Pomoce edukacyjne angloteścik to podręcznik zawierający testy kompetencji dla uczniów trzeciej klasy szkoły podstawowej, którzy właśnie kończą pierwszy etap edukacji języka angielskiego zgodnego z nową podstawą programową kształcenia ogólnego, jaka obowiązuje dziś wszystkich uczniów w kraju. Angloteścik pozwala dziecku powtórzyć wszystkie niezbędne umiejętności – pisanie, czytanie, mówienie i słuchania, sprawdzenie się, a także i poszerzenie umiejętności, które do tej pory uczeń mógł zdobyć na lekcjach języka angielskiego w klasach 0-3.

 

Pomoce edukacyjne do angielskiego w klasach 0-3 – nasze produkty

W tej kategorii można znaleźć szeroki wybór - język angielski pomoce do nauki w klasach 0-3, w tym podręczniki, ćwiczenia, testy i nie tylko. Zachęcamy jednak również do zapoznania się i z innymi produktami w naszym szerokim asortymencie. Posiadamy książeczki i gry dla najmłodszych, które pozwalają poszerzyć słownictwo angielskie i nie tylko. Ponadto posiadamy również opracowania dla najmłodszych, które są bardzo przydatne podczas nauki. Zawierają one między innymi słówka, konstrukcje zdaniowe w różnych czasach, przydatne odmiany itd. Dzięki tym pomocom edukacyjnym można w przystępny sposób nauczyć dzieci języka angielskiego.

 

Zestawy do nauki języka angielskiego dla klas 0-3

Matfel oferuje szeroki wybór zestawów do nauki języka angielskiego dla klas 0-3. Są to specjalnie wyselekcjonowane komplety materiałów, które uczniowie mogą wykorzystywać podczas zajęć. Zestawy zawierają karty pracy, gry edukacyjne, piosenki, książki i inne akcesoria. Dzięki nim uczniowie będą w stanie szybko i skutecznie nauczyć się podstaw języka angielskiego oraz zaawansowanych słów i zwrotów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7744 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Pełen profesjonalizm.
2024-05-18
Mankamentem jest że Ceneo wysyła prośbę o opinię zanim towary dotrą
pixel