! DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Poradniki po angielsku - I

( ilość produktów: 729 )

Książki obcojęzyczne - I : Poradniki

Kategoria Poradniki po angielsku na I

Kategorię poradniki po angielsku na I znajdziesz w księgarni Matfel.pl. Jest to sekcja dedykowana osobom zainteresowanym szeroko pojętą tematyką poradnikową z zakresu przedsiębiorczości, rolnictwa, ogrodnictwa i wielu innych dziedzin. Książki te są napisane w języku angielskim, co pozwala na ich wykorzystanie przez osoby, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat różnych zagadnień w konkretnym dziale.

 

Poradniki dla przedsiębiorców po angielsku na I

W dziale poradniki dla przedsiębiorców po angielsku na I znajdują się książki, które pomogą w rozwoju biznesu. Można tam znaleźć poradniki na temat prowadzenia własnej firmy, zarządzania zasobami ludzkimi, marketingu, finansów, planowania strategicznego, logistyki i wielu innych dziedzin związanych z biznesem. Te książki dostarczą wskazówek, inspiracji i praktycznych narzędzi dla przedsiębiorców, aby pomóc w osiągnięciu sukcesu w świecie biznesu.

 

Poradniki rolnicze po angielsku na I

Kategoria poradniki rolnicze po angielsku na I zawiera książki dla rolników oraz osób zainteresowanych rolnictwem. Znajdują się tam poradniki dotyczące uprawy roślin, hodowli zwierząt, agrotechnik, ochrony roślin, agrobiznesu i wielu innych aspektów związanych z rolnictwem. Poradniki te dostarczają cennych informacji dla profesjonalistów rolnictwa oraz osób zainteresowanych ogrodnictwem, sadownictwem czy pszczelarstwem.

 

Poradnik ogrodowy po angielsku na I

W sekcji poradnik ogrodowy po angielsku na I znajdziesz praktyczne porady dotyczące projektowania ogrodów, pielęgnacji roślin, zachęcania do przyjaznej dla środowiska aranżacji ogrodu, uprawy warzyw i owoców, budowy altanek czy trawników, oraz wielu innych aspektów związanych z ogrodnictwem. Te poradniki pomogą zarówno początkującym ogrodnikom, jak i doświadczonym specjalistom w pielęgnowaniu i tworzeniu pięknych i zdrowych ogrodów.

 

Książka poradnik po angielsku na I

Kategoria książka poradnik po angielsku na I obejmuje różnorodne poradniki, które mogą pomóc w różnych sferach życia. Można znaleźć tam poradniki dotyczące zdrowia i urody, psychologii, samodoskonalenia, relacji międzyludzkich, prowadzenia domu, finansów osobistych oraz wielu innych dziedzin. Poradniki te dostarczą cennych wskazówek oraz wiedzy, która pomoże w rozwoju i osiągnięciu celów w różnych aspektach życia.

Poradniki po angielsku na I są świetnym sposobem na poszerzenie wiedzy i umiejętności w różnych dziedzinach. W naszej księgarni internetowej Matfel.pl znajdziesz bogaty wybór poradników napisanych w języku angielskim, które pozwolą Ci rozwijać się, zdobywać nowe umiejętności i osiągać sukces w życiu osobistym i zawodowym. Dzięki czytaniu poradników po angielsku można również rozwijać zdolności językowe, takie jak czytanie ze zrozumieniem, oraz poszerzać swoje słownictwo. Zapoznaj się dobrze z naszą kategorią poradników po angielsku na I już teraz, wybierz odpowiednie książki dla siebie i rozwijaj się na wielu płaszczyznach!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7841 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Super
2024-05-27
Szybka wysyłka
pixel