SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Sprawdziany, testy - Podręczniki

( ilość produktów: 14 )

Podręczniki - Sprawdziany, testy : Pomoce logopedyczno - dydaktyczne

Logopedyczne testy dla dzieci i młodzieży

Pomoce logopedyczno-dydaktyczne stanowią dla logopedów bardzo ważne i potrzebne narzędzia do pracy z dziećmi. Zwłaszcza testy logopedyczne dla dzieci są niezwykle przydatne, gdyż to one pomagają zdiagnozować problem. Diagnoza logopedyczna testy dają szansę na szybkie rozpoznanie problemu oraz próbę jego skutecznego rozwiązania. Testy logopedyczne są niezbędnym narzędziem diagnostycznym w procesie terapeutycznym dla dzieci. Służą one do oceny dotychczasowej wiedzy i umiejętności dziecka, określania jego poziomu językowego i wspomagania w opracowaniu planu terapeutycznego. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne testy logopedyczne, które pomogą w diagnozie logopedycznej dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Posiadamy zarówno sprawdziany przesiewowe, jak i szczegółowe testy logopedyczne, które pomogą określić poziom funkcjonalny i diagnostyczny dziecka.

 

Przesiewowe testy logopedyczne

Przesiewowe testy logopedyczne są świetnym narzędziem w wykrywaniu problemów z językiem u dzieci. Są one częścią diagnozy logopedycznej i umożliwiają szybkie wykrycie nieprawidłowości w zakresie mowy i języka, a także wykrycie dzieci, które wymagają dalszej diagnozy i terapii. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór przesiewowych testów logopedycznych dla dzieci i młodzieży, które pomogą w wykryciu problemów związanych z językiem i wystąpieniu wad wymowy. Jednym z przykładów jest test do badań przesiewowych mowy dla dzieci pod redakcją Iwony Michalak-Widera oraz Katarzyny Węsierskiej. Wszystkie testy zostały zatwierdzone przez specjalistów i są wykorzystywane w diagnostyce logopedycznej.

 

Testy logopedyczne dzieci i młodzieży

Nasza oferta obejmuje nie tylko teksty dla dzieci, ale również testy logopedyczne dla młodzieży. Są one przeznaczone dla osób, które chcą określić swoje umiejętności językowe lub wyeliminować ewentualne wady wymowy. Testy te są szczególnie przydatne dla osób, które wystąpiły z problemami językowymi. Mogą być wykorzystywane do określenia poziomu funkcjonowania językowego, zdolności poznawczych i opóźnienia w rozwoju mowy. Oferujemy także testy, które służą do oceny procesu uczenia się i komunikacji oraz diagnozy zaburzeń oznaczanych jako jąkanie.

Wszystkie testy logopedyczne w naszej ofercie zostały zatwierdzone przez specjalistów i są wykorzystywane w diagnostyce logopedycznej. Są one niezbędne do określenia poziomu funkcjonalnego i diagnostycznego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania odpowiedniego dla siebie produktu.

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6938 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-03
Odniosę się do sposobu zapakowania przesyłki która zawierała zestaw klocków LEGO. Karton klocków owinięty w folię bąbelkową,i kilka warstw papieru pakowego, wszystko włożone w duży, bardzo sztywny karton. Dziękuję za tak staranne spakowanie produktu!
2024-03-02
Wszystko super
pixel