DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Pomoce edukacyjne do języka angielskiego - klasa 7-8

( ilość produktów: 40 )

Podręczniki - Język angielski : Podstawowa 7-8

Pomoce do nauki angielskiego dla klas 7-8

Pomoce do nauki języka angielskiego stanowią wspaniały dodatek do nauki języka. Wspierają one proces uczenia się i nabywania wiedzy przez uczniów szkoły podstawowej. Na naszej stronie oferujemy bogaty wybór produktów, które pomogą Ci zapoznać się z podstawami języka angielskiego i jego gramatyką. Z naszymi pomocami edukacyjnymi język angielski klasy 7-8 nauka języka będzie przyjemna i skuteczna.

Nasza oferta obejmuje produkty takie jak: podręczniki, zeszyty zadań, karty pracy, odpowiedzi, płyty CD czy DVD. Wszystkie pomoce do języka angielskiego klasy 7-8 zostały opracowane zgodnie z aktualnym programem szkolnym. Są one wspaniałą metodą nauki i doskonale uzupełniają zajęcia dydaktyczne.

 

Karty pracy – doskonała metoda nauki

Karty pracy to doskonała pomoc edukacyjna do nauki języka angielskiego. Dzięki nim uczniowie poznają reguły gramatyczne i nauczą się posługiwania wyrażeniami i strukturami językowymi. Karty pracy zawierają zadania i ćwiczenia, które uczą wykorzystywania języka angielskiego w codziennej komunikacji.

Uczniowie mogą także ćwiczyć poszerzanie słownictwa i zapamiętywanie nowych słów. Nasze karty pracy są dostosowane do programu szkolnego i zawierają wyłącznie wyrażenia, które uczniowie mogą spotkać na egzaminie. Ćwiczenia są podzielone na trzystopniowe poziomy trudności i wprowadzają uczniów w szeroki świat języka angielskiego.

 

Podręczniki – idealna pomoc dla uczniów

Podręczniki to idealna pomoc dla uczniów, którzy uczą się języka angielskiego. Nasz asortyment obejmuje podręczniki wydawnictw takich jak: Nowa Era, Operon, Oxford czy Macmillan. Podręczniki są niezbędnym elementem nauki języka angielskiego. Zawierają one treści zgodne z programem szkolnym i dostosowane do poziomu trudności.

Uczniowie mogą wykonywać ćwiczenia i zapoznać się z takimi zagadnieniami jak: czasy, zdania, struktury językowe, przysłówki czy wyrażenia. Podręczniki zawierają także ciekawostki i informacje na temat kultury brytyjskiej oraz życia w Wielkiej Brytanii. Dodatkowo, podręczniki zawierają ćwiczenia, które pomogą uczniom w utrwalaniu wiedzy.

 

Zeszyty ćwiczeń – doskonałe do utrwalania wiedzy

Zeszyty ćwiczeń to doskonała pomoc edukacyjna dla uczniów klas 7-8, którzy uczą się języka angielskiego. Zeszyty zawierają ćwiczenia pozwalające utrwalać wiedzę i uczyć się nowych słów oraz wyrażeń. Uczniowie mogą wykonywać ćwiczenia w poszczególnych tematach, takich jak: czasy, zdania, struktury językowe, przysłówki czy wyrażenia.

Zeszyty ćwiczeń zawierają bogate zbiory zadań zgodne z programem szkolnym. Ćwiczenia są dostosowane do poziomu trudności uczniów i pozwalają na szybkie i skuteczne przyswojenie materiału. Zeszyty ćwiczeń są także idealnym sposobem na ćwiczenie umiejętności oraz doskonalenie języka angielskiego.

Na naszej stronie oferujemy szeroki wybór produktów, które pomogą uczniom lepiej poznać język angielski i zapoznać się z jego podstawami. Nasze produkty spełniają wszystkie wymagania i pozwalają uczniom na skuteczną naukę w przyjemnej atmosferze. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie i zakupu produktów, które pomogą Ci w rozwijaniu się i nauce języka angielskiego.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7387 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-18
Towar zgodny z zamówieniem, szybka i sprawna dostawa.
2024-04-18
Szybka , bezproblemowa , skuteczna. Dziękuję. Zachęcona klientka
pixel