SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 49.90 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Matematyka - pomoce edukacyjne dla klas 4-6

( ilość produktów: 128 )

Podręczniki - Matematyka : Podstawowa 4-6

Pomoce edukacyjne matematyka klasy 4-6

Na stronie matfel.pl znajdziesz szeroki wybór pomocy edukacyjnych do matematyki, które ułatwią naukę i utrwalenie wiedzy. W ofercie znajdują się podręczniki, ćwiczenia, audiobooki i inne materiały edukacyjne. Pomoce te są przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych, wspomagając dziecko w nauce matematyki. Zawierają one bogaty zestaw ćwiczeń i zadań wraz z kluczami odpowiedzi. Książki obejmują tematy, takie jak liczby naturalne, ułamki, proporcje i procenty, figury geometryczne, funkcje i wiele więcej. Wszystkie zadania zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający płynne i skuteczne przyswajanie wiedzy. Zawierają również materiały ćwiczeniowe, które można wykorzystać do ćwiczenia i rozwijania umiejętności matematycznych.

Matematyka z Plusem klasa 6, podobnie jak Matematyka z Plusem klasa 4, to kontynuacja serii "Matematyka z Plusem", która obejmuje tematy związane z matematyką dla klasy szóstej. Zawiera bogaty zestaw ćwiczeń i zadań wraz z szczegółowymi wyjaśnieniami, które pomogą Twojemu dziecku w nauce. Książka obejmuje tematy, takie jak liczby rzeczywiste, ułamki zwykłe i dziesiętne, figury geometryczne, liczby wymierne, funkcje i wiele więcej. Zawiera również materiały ćwiczeniowe, które można wykorzystać do wzmocnienia i utrwalenia wiedzy.

 

Matematyka klasa 6 ćwiczenia

Matematyka klasa 6 ćwiczenia to bogato ilustrowana książka ćwiczeń, która pozwoli Twojemu dziecku w pełni wykorzystać potencjał wiedzy matematycznej. Zawiera ona szeroki zakres ćwiczeń i zadań, które pomogą Twojemu dziecku rozwijać swoje umiejętności matematyczne. Książka zawiera ćwiczenia związane z różnymi tematami, takimi jak liczby rzeczywiste, ułamki zwykłe i dziesiętne, figury geometryczne, liczby wymierne, funkcje i wiele więcej. Zawiera również odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń, co pozwoli Twojemu dziecku na szybką i skuteczną naukę matematyki.

 

Podręczników i pomoce edukacyjne polecane do efektywnej nauki

Podręczniki i pomoce edukacyjne stanowią silną podporę w nauce dzieci. Zapewniają one kompleksowy zakres wiedzy i umiejętności w danej dziedzinie, co pozwala dzieciom na szybką i skuteczną naukę. Podręczniki i pomoce edukacyjne są również łatwe w użyciu i zapewniają dzieciom przyjemne i efektywne doświadczenia z nauki. Ponadto zawierają one wyjaśnienia i ćwiczenia, które pomogą dzieciom w utrwaleniu wiedzy i umiejętności, co jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu w szkole. Dzięki temu podręczniki i pomoce edukacyjne stanowią niezbędne narzędzie dla Twojego dziecka do nauki, rozwoju i osiągania sukcesów.

Mamy nadzieje, ze przygotowana przez nas oferta jest dla naszych klientów kompleksowa i że znajdziecie u nas Państwo wszystko potrzebne materiały i książki, które wspomogą proces nauczania dzieci.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 6928 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-02
Super i szybko ! Polecam sklep 
2024-03-01
Szybka dostawa i bardzo miła obsluga
pixel