SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD PICKUP/ŻABKA! OFERTA DLA ZAMÓWIEŃ OD 69 ZŁ!
Darmowa dostawa od 69,00 zł

Angielski dla szkoły podstawowej 0-3

( ilość produktów: 4 )

Nauka języków obcych - Podstawowa 0-3 : Angielski

Podręczniki do angielskiego dla najmłodszych – nauka języka od podstaw

Uczyć się języka angielskiego warto zacząć już od najmłodszych lat. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór podręczników do angielskiego szkoła podstawowa klasa 1, język angielski klasa 1 szkoła podstawowa podręcznik, język angielski klasa 2 szkoła podstawowa podręcznik oraz podręczniki angielski szkoła podstawowa dla uczniów klas 0-3, które zostały specjalnie opracowane z myślą o potrzebach najmłodszych uczniów.

Wśród dostępnych pozycji znajdują się zarówno książki do angielskiego klasa 1, jak i książki do angielskiego klasa 2, które obejmują różne aspekty nauki języka, takie jak gramatyka, słownictwo, czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie. W naszym asortymencie znajdują się m.in. takie pozycje, jak "Super Minds", "Family and Friends", "Happy House", czy "Cookie and Friends", które cieszą się dużym uznaniem wśród nauczycieli i uczniów na poziomie szkoły podstawowej klas 0-3.

 

Angielski dla najmłodszych – nauka słownictwa i gramatyki w zabawie

Ważnym elementem nauki języka angielskiego dla najmłodszych jest opanowanie podstawowego słownictwa i gramatyki. W naszej ofercie znajdą Państwo podręcznik do angielskiego szkoła podstawowa klasa 1 oraz język angielski klasa 2 szkoła podstawowa podręcznik, które zawierają różnorodne ćwiczenia i zadania, dzięki którym uczniowie będą mogli uczyć się języka w sposób przystępny i przyjemny.

Książki te oferują praktyczne i przystępne wyjaśnienia zagadnień gramatycznych, a także bogaty zbiór ćwiczeń, które pozwolą uczniom przetestować swoją wiedzę. Warto zwrócić uwagę na takie pozycje, jak "English Adventure", "Join Us", czy "Get Set – Go!", które są uznawane za klasykę wśród podręczników do nauki języka angielskiego dla najmłodszych.

 

Angielski dla najmłodszych – rozwijanie umiejętności czytania, słuchania, mówienia i pisania

W nauce języka angielskiego dla najmłodszych ważne jest również rozwijanie umiejętności czytania, słuchania, mówienia i pisania. W naszej ofercie znajdą Państwo podręczniki angielski szkoła podstawowa oraz język angielski klasa 1 szkoła podstawowa podręcznik, które pomogą uczniom doskonalić te umiejętności. Wśród dostępnych pozycji warto zwrócić uwagę na "Wow!", "Big English", czy "Playway to English", które opracowane zostały z myślą o kompleksowym przyswajaniu języka angielskiego przez najmłodszych uczniów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą podręczników do angielskiego szkoła podstawowa klasa 1 oraz język angielski klasa 2 szkoła podstawowa podręcznik na naszej stronie i życzymy sukcesów w nauce języka angielskiego!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 5910 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-09
Jestem bardzo zadowolony
2023-12-09
Super!!!!
pixel