DARMOWA DOSTAWA DO DPD PICKUP, ŻABKA OD 49,9 ZŁ!
Darmowa dostawa od 49,90 zł

Podręczniki akademickie do geologii, geodezji

( ilość produktów: 52 )

Podręczniki - Geologia i geodezja : Akademickie

Podręczniki akademickie o geologii i geodezji

Zamierzasz studiować na kierunkach geologia i geodezja? Podręczniki renomowanych wydawnictw pozwolą Ci bez problemu opanować podstawowe i zaawansowane zagadnienia z tych dziedzin i odnieść sukcesy na studiach I i II stopnia. Jeśli chcesz zaopatrzyć się w niezbędne pomoce naukowe, umożliwiające efektywną naukę na kierunkach geologia i geodezja, podręczniki dostępne w naszej księgarni internetowej z pewnością pomogą Ci zostać ekspertem nauk o Ziemi.

Geologia - podręcznik akademicki dla studentów

Obszarem zainteresowań geologii jest budowa Ziemi. To bardzo ciekawa dziedzina nauki, która pozwala zrozumieć wiele procesów i zjawisk zachodzących w skorupie ziemi. Jeśli niedługo rozpoczynasz studia na kierunku geologia, podręcznik akademicki powinien być jednym z pierwszych zakupów książkowych, jakich dokonasz w nowym roku akademickim. Do najchętniej wybieranych tytułów należy np. Geologia kontynentów (Włodzimierz Mizerski, rok wydania 2021), Geologia współczesna (Kazimierz Czarnecki, rok wydania 2019, 2022), czy Geomorfologia (Piotr Micoń, rok wydania 2019, 2016, 2022).

Geodezja - podręcznik akademicki dla studentów

Geodezja zajmuje się ustalaniem wielkości i kształtu naszej planety. Jeżeli jesteś maturzystą lub już studiujesz na kierunku geodezja podręcznik, który ukazuje aktualny stan wiedzy o tej nauce o Ziemi, dostępny w naszym asortymencie pozwoli Ci poszerzyć horyzonty i zdać egzaminy podczas sesji. Do polecanych tytułów należy np. , Geodezja współczesna (Kazimierz Czarnecki, rok wydania 2019, 2022), Zarys geotechniki (Zenon Wiłun, rok wydania 2013).

Geologia i geodezja - podręczniki z księgarni internetowa Matfel.pl. Szybka wysyłka i tania dostawa

Nasza oferta obejmująca dziedziny nauki takie, jak geologia i geodezja (podręczniki, ćwiczenia, słowniki) jest dedykowana studentom wydziałów geodezji i kartografii, geografii, gospodarki przestrzennej, geografii, inżynierii środowiska. Wykładowcy, wykonawcy prac geodezyjnych i hobbyści również znajdą tutaj coś dla siebie. Oferujemy tytuły wydane przez: Wydawnictwa AGH, Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej, Wydawnictwa Komunikacji i Łączności, Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, Wydawnictwo Naukowe PWN, Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego

Jeżeli szukasz wartościowych źródeł wiedzy z dziedzin typu geologia, geodezja, podręcznik z naszej księgarni Matfel.pl zostanie wysłany w ciągu 24-48 h od złożenia zamówienia. Możesz wybrać dostawę za pośrednictwem paczkomatów InPost. Skorzystać z usług Paczka Orlen, Poczty Polskiej, firm kurierskiej. Jeśli mieszkasz w Krakowie, możesz odebrać książki osobiście w punkcie stacjonarnym (od pn. do pt. między 8:00 a 18:00). Zapraszamy serdecznie do zakupów. Sprawdź już teraz, jakie pozycje są aktualnie dostępne w promocji. Zrób zakupy za minimum 299 zł i skorzystaj z darmowej wysyłki!

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 7457 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
;-)
2024-04-22
OK
pixel